STS
Fortnite Twitchcon 2018
fot. Epic Games/Fortnite

Fortnite Stream-vitational za nami. Ewron w top 10 edycji duo

Zakończył się Fortnite Stream-vitational – turniej rozgrywany podczas TwitchConu 2018, w którym wzięło udział pięćdziesięciu streamerów i tyle samo losowo wybranych uczestników imprezy. Było o co walczyć – zwycięzca każdego meczu mógł liczyć w przypadku gier solo na aż 30 000 dolarów, natomiast przy grze duo główna nagroda wyniosła aż 65 000 dolarów.

Nasz kraj reprezentowali między innymi Piotr „Izak” Skowyrski, Paweł „Leh” Lehmann oraz Kamil „Ewron” Lachowski. Najgorzej poradził sobie pierwszy z wymienionych zawodników. Izak ani razu nie pojawił się w pierwszej dwudziestce szóstce zawodników, których lista została opublikowana przez organizatorów.

Kolejny z zawodników – Ewron na pierwszej mapie zajął 15. lokatę, a na trzeciej grając w parze z Basedramosem skończył mecz na 8. pozycji. Z kolei jedynym sukcesem Leha było znalezienie się na 25. miejscu podczas pierwszego pojedynku solo.

Wyniki turnieju wyglądają następująco:

Źródło wyników: fortniteintel.com

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Secret najlepszy w Hamburgu! Nisha i spółka mistrzami ESL One

Po sukcesie w rozgrywanym w Singapurze PVP Esports Championship Team Secret znów dał powody do dumy swoim fanom. Zespół Michała "Nishy" Jankowskiego z...