PACT
fot. PACT/Michał Mazurek

PACT w wielkim finale Gfinity Spring Series 2018 Europe

Za nami finał drabinki przegranych Gfinity Spring Series 2018 Europe, w którym PACT podjęło EURONICS. Naszym rodakom wystarczyły tylko dwie mapy do zajęcia dla siebie miejsca w finale imprezy, której pula nagród wynosi 15 000 dolarów.

PACT 2 : 0 EURONICS

(Gfinity Spring Series 2018 Europe – finał drabinki przegranych)
16 11 Inferno 4 6
5 2
16 11 Nuke 4 11
5 7
 Overpass 

Zawodnicy PACT bardzo dobrze rozpoczęli starcie na Inferno. Już od samego początku ekipa Dawida „lunAtica” Cieślaka wywierała na rywalach wielki nacisk i nie pozwalała im na wyprowadzanie kontrataków. Nasi rodacy zakończyli pierwszą połowę pojedynku wynikiem 11:4. Po zamianie stron graczom EURONICS wprawdzie udało się zgarnąć dwa oczka, lecz PACT koniec końców domknęło spotkanie na pierwszej mapie i zwyciężyło 16:6.

Na Nuke’u dwie pierwsze rundy zostały wygrane przez wielonarodowościową formację. Po chwili jednak Polacy wydarli jej aż siedem punktów. Zawodnicy EURONICS byli bezradni i do samego końca połówki zgarnęli jeszcze tylko dwa oczka. Po zamianie stron rozpoczęli comeback, ale to PACT dzięki swojej przewadze osiągniętej w pierwszej części spotkania ostatecznie zakończył pojedynek na drugiej mapie i tym samym awansował do wielkiego finału Gfinity Spring Series 2018 Europe.

Aktualnie nie ma żadnych informacji o dacie finału imprezy oraz czy będzie on transmitowany wraz z polskim komentarzem. Przeciwnikami Polaków będą reprezentanci Bpro, którzy zwyciężyli w drabince wygranych turnieju.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO Esports

EPL: AGO Esports vs mousesports – statystyki graczy

Kolejny pojedynek AGO w ESL Pro League za nami. Tym razem Polacy zmierzyli się z mousesports. Na rozpoczynającym dwumecz Cache'u nasi rodacy ulegli 4:...

>