STS
fot. StarLadder

hAdji opuszcza Imperial, NeiL_M przeniesiony do struktur organizacji

Wygląda na to, że przygoda The Imperial ze scenę CS:GO powoli dobiega końca. Brytyjska organizacja już wczoraj potwierdziła bowiem, iż prowadzi rozmowy dotyczące sprzedaży Nemanji „nexy” Isakovicia i Rokasa „EspiranTo” Milasauskasa do Valiance & Co. Wiemy również, że barw ekipy reprezentować nie będzie już Ali „hAdji” Haïnouss, którego umowa została rozwiązana. Francuz trafił do Imperial w sierpniu tego […]

Wygląda na to, że przygoda The Imperial ze scenę CS:GO powoli dobiega końca. Brytyjska organizacja już wczoraj potwierdziła bowiem, iż prowadzi rozmowy dotyczące sprzedaży Nemanji „nexy” Isakovicia i Rokasa „EspiranTo” Milasauskasa do Valiance & Co. Wiemy również, że barw ekipy reprezentować nie będzie już Ali „hAdji” Haïnouss, którego umowa została rozwiązana.

Francuz trafił do Imperial w sierpniu tego roku jako wolny gracz, wcześniej mając za sobą grę m.in. w Vexed Gaming oraz przede wszystkim Teamie EnVyUs. 22-latek zajął wówczas miejsce testowanego wcześniej Nikoli „Lobanjicy” Mijomanovicia, ale na pierwszy mecz lanowy musiał czekać aż miesiąc, gdyż dopiero we wrześniu on i jego koledzy wystąpili na DreamHack Open Montreal 2018, gdzie dotarli aż do półfinału. Później ekipę Haïnoussa mogliśmy oglądać również podczas StarSeries & i-League CS:GO Season 6. – To była krótka, ale jednocześnie intensywna przygoda. Od teraz jestem wolnym graczem otwartym na wszystkie oferty. Chcę udowodnić swoją wartość – przyznał już po rozstaniu z drużyną hAdji.

Na bezrobociu nie wyląduje za to dotychczasowy trener Imperial, Neil „NeiL_M” Murphy. Irlandczyk, który wcześniej związany był tylko z brytyjską sceną, odpowiadał za wyniki formacji od początku jej istnienia i to pod jego wodzą sięgnęła ona po triumfy w Copenhagen Games 2018 oraz DreamHack Open Summer 2018. Zostało już jednak ogłoszone, że mimo rozpadu kadry sam 28-latek pozostanie w organizacji i zajmie w niej jedno z wyższych stanowisk. Niemniej na ten moment nie wiadomo konkretnie czym Murphy będzie się zajmował.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Blizzard prezentuje Ashe, nową bohaterkę Overwatch

Podczas BlizzConu Blizzard nie zawiódł fanów Overwatcha i zaprezentował im nową, dwudziestą dziewiątą już postać, która dołączy do hitowego FPS-a. Tym...