fot. ESWC

phaze dołącza do Granit Gaming

Zaledwie dwóch tygodni potrzebował Wiktor „phaze” Skwarczyński, by znaleźć dla siebie nowego pracodawcę. Polak, który ma na swoim koncie współpracę m.in. z Myztro Gaming i Pompa Teamem, od teraz związany będzie z Granit Gaming, do którego trafił z dobrze sobie znanym Nikolą „seriousem” Gojicem.

Zarówno phaze, jak i serious występowali już wspólnie w Cryptick Gaming, brytyjskiej organizacji, która zaangażowała ich w sierpniu tego roku. Polak oraz Serb wzięli nawet w jej barwach udział w PGL Quake Champions Open w Bukareszcie i o ile Skwarczyński nie przebrnął wówczas nawet przez pierwszą fazę, tak Gojic niespodziewanie dotarł aż do ćwierćfinału. Jak się później okazało, był to jedyny lan, na którym obaj gracze pojawili się jako reprezentanci Cryptick, gdyż w połowie października stali się wolnymi zawodnikami. Już wtedy informowali oni, iż są w kontakcie z nowymi potencjalnymi pracodawcami, ale szczegóły poznaliśmy dopiero teraz.

Cóż możemy powiedzieć, to prawdopodobnie była najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć, by zrobić krok naprzód. I to nie tylko z uwagi na samą organizację, ale również na fakt, że staliśmy się członkami pewnej rodziny, co napawa nas dumą – przyznał phaze za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dla Granit jest to pierwszy kontakt ze sceną Quake’a – wcześniej szwedzka formacja zaangażowana była m.in. w Fortnite’a oraz Heroes of the Storm. Z kolei dwa tygodnie temu sygnowaną przez nią ekipę CS:GO mogliśmy oglądać w Szczecinie podczas Polbit Arena Tournament 2018.

W tej sytuacji skład Granit Gaming prezentuje się następująco:

  • Nikola „serious” Gojic
  • Wiktor „phaze” Skwarczynski
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
michu virtus.pro

Virtus.pro vs AGO w finale polskich eliminacji do WESG, dziś gra też PACT

Przed nami pierwsza niedziela listopada, podczas której nie ma czasu na odpoczynek. Szczególnie pracowity dzień czeka zwłaszcza PACT, które dziś rozeg...