fot. Beyond the Summit/Todd Gutierrez (twitter.com/summit1g)

BIG, NRG czy OpTic? W nocy poznamy zwycięzcę cs_summit 3

Rozpoczęte jeszcze w czwartek zawody cs_summit 3 dziś dobiegną końca. Na amerykańskiej imprezie pozostał już tylko trzy ekipy, w tym reprezentujące gospodarzy NRG Esports, które może być pewne gry w wielkim finale. O drugi slot w decydującym spotkaniu powalczą zaś BIG oraz OpTic Gaming.

Obie drużyny na pewnym etapie swojej przygody z turniejem w Los Angeles spadły do dolnej drabinki. OpTic los ten spotkał już drugiego dnia zmagań, gdy musiało uznać wyższość właśnie BIG. Z kolei podopieczni niemieckiej organizacji dotarli aż do finału WB, ale tam okazali się ostatecznie słabsi od NRG. Jak więc widać, i jedni, i drudzy wyczerpali już swój limit błędów i na kolejne nie mogą już sobie pozwolić. Porażka wiązać się będzie bowiem z eliminacją, a to oznaczać będzie zakończenie zawodów na trzecim miejscu.

Wygrany trafi natomiast do wielkiego finału, gdzie na swojego przeciwnika czeka już NRG. Nie da się ukryć, że niezależnie od tego z kim przyjdzie im się mierzyć, podopieczni Cheta „ImAPeta” Singha będą murowanym faworytem. Wystarczy wspomnieć, że to właśnie oni od czerwca aż pięciokrotnie docierali do strefy medalowej najważniejszych lanów, takich jak choćby Intel Extreme Masters Shanghai czy też ESL One New York 2018. Także w Mieście Aniołów ekipa z USA prezentuje się jak na razie bardzo dobrze i wiele wskazuje, że to właśnie ona dołoży do swojego dorobku kolejny triumf.

Dzisiejszy harmonogram prezentuje się następująco:

4 listopada

Finał drabinki przegranych

18:00 BIG vs OpTic Gaming BO3

Wielki finał

21:30 NRG Esports vs BIG/OpTic BO3

Wszystkie powyższe mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału Beyond the Summit na Twitchu i na SPORT.TVP.PL. Po więcej informacji na temat cs_summit 3 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
behave

Kolejne zmiany w Illuminar! Behave zastępuje Shlatana

Umiejętności Lucjana "Shlatana" Ahmada są podważane przez entuzjastów polskich rozgrywek League of Legends od początku jego pobytu w Illuminar Gaming....