fot. WESG

ViCi zagra na lanowych finałach 8. sezonu ESL Pro League

Dziś poznaliśmy kolejnego uczestnika lanowych finałów ósmego sezonu ESL Pro League, które odbędą się już na początku grudnia. Tym razem bilet do Danii wywalczyli sobie reprezentanci ViCi Gaming, którzy w decydującym meczu azjatyckiej dywizji okazali się lepsi od CyberZen.

Co ciekawe, tym samym ViCi pozostało niepokonane na własnym kontynencie. Przypomnijmy, że jeszcze podczas rozgrywanych na przełomie września i października chińskich eliminacji skład dowodzony przez Zhuo „adventa” Lianga nie trafił na mocniejszego od siebie i ograł wszystkich trzech rywali, z którymi przyszło mu się mierzyć, w tym m.in. właśnie CyberZen. Miesiąc później obie ekipy trafił na siebie ponownie, tym razem już na azjatyckich finałach. I chociaż podopieczni Jia „Addingwlla” Liu robili wszystko, by postawić się wyżej notowanym rywalom, to ostatecznie i tak polegli na Overpassie 13:16, zaś na Trainie 14:16.

Na ten moment lista uczestników finałów bieżącej edycji ESL Pro League prezentuje się następująco:

Astralis BIG Ghost Gaming
Team Liquid MIBR Natus Vincere
ORDER Renegades ViCi Gaming

Lanowe finały ESL Pro League Season 8 rozegrane zostaną między 4 a 9 grudnia w Odensie i łącznie weźmie w nich udział szesnaście drużyn. Łączna pula nagród imprezy wyniesie 750 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aplikacja STS z sekcją esportową

STS – największy bukmacher w Polsce – rozbudował aplikację mobilną o dedykowaną esportowi sekcję, która posiada szatę graficzną dopasowaną do stylisty...