fot. ESL/Helena Kristiansson

BOOT-d[S] z awansem na PLG Grand Slam

Poznaliśmy kolejnego uczestnika nadchodzącego PLG Grand Slam 2018. Do grona ekip, które już wcześniej w ten czy inny sposób zagwarantowały sobie wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, dołączyło bowiem BOOT-dreamScape, triumfator eliminacji z Azji Południowo-Wschodniej.

Dla graczy z Singapuru będzie to już kolejny w tym roku znaczący lan – wcześniej mogliśmy ich oglądać m.in. podczas Intel Extreme Masters w Sydney i Szanghaju oraz przy okazji ESL One Cologne 2018. Wyraźnie widać więc, że podopieczni Alexandre „alecksa” Sallé powoli zadomawiają się wśród kilkudziesięciu czołowych formacji świata, ale mimo to awans na PLG Grand Slam nie przyszedł im łatwo. Już mające miksowy charakter Absolute5 nieco postraszyło rodaków, a później także bywało różnie, bo dość wymagające warunki postawiły zarówno Lucid Dream w półfinale, jak i Beyond Esports. Oba te mecze miały wyrównany charakter i zakończyły się dopiero wynikiem 2:1 na korzyść Singapurczyków.

Na ten moment lista uczestników PLG Grand Slam 2018 prezentuje się następująco:

5POWER Gaming BOOT-dreamScape Fnatic
G2 Esports HellRaisers INTZ eSports
NASR eSports Sharks Esports ShotCallers

PLG Grand Slam 2018, w którym udział weźmie w sumie szesnaście drużyn, odbędzie się między 12 a 15 grudnia w Abu Zabi. Łączna pula nagród imprezy wyniesie 100 tysięcy dolarów, z czego triumfatorzy wielkiego finału zgarną 70 tysięcy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Finały Rainbow Six Siege Masters League już w najbliższy weekend!

Polski oddział Ubisoft ogłosił, że w dniach 10-11 listopada fani Tom Clancy’s Rainbow Six Siege będą mogli obejrzeć 4 najlepsze drużyny z Polski, któr...

>