Team Secret Nisha
fot. ESL/Adela Sznajder

Milion i 15 tys. punktów DPC do wzięcia. Przed nami The Kuala Lumpur Major

Już tylko godziny dzielą nas od startu pierwszego Majora w tym sezonie Dota Pro Circuit – The Kuala Lumpur Major. O godzinie 3:00 czasu polskiego osiem z szesnastu drużyn rozpocznie pierwsze pojedynki w walce o nagrody z puli miliona dolarów i piętnastu tysięcy punktów DPC. Wśród nich będzie również Team Secret z Michałem „Nishą” Jankowskim w składzie.

Zespół naszego rodaka trafił do grupy A i w pierwszej rundzie zmierzy się z zakwalifikowanym z Ameryki Północnej J.Storm. W tym samym czasie odbędzie się nie tylko drugi mecz tego samego zestawienia (w którym zmierzą się Ninjas in Pyjamas i paiN Gaming), ale też obydwa spotkania zbioru oznaczonego literą B. Tam do walki staną Evil Geniuses z Team Aster oraz Vici Gaming z TNC Predator.

Faza grupowa zostanie rozegrana w systemie GSL, ale dwie najgorsze formacje z każdej z grup nie pożegnają się całkowicie z turniejem, lecz tylko powędrują do drabinki przegranych play-offów. Analogicznie czołówka rozpocznie fazę pucharową od drabinki wygranych i będzie mogła sobie pozwolić na jedną porażkę.

Tak wygląda harmonogram pierwszego dnia zmagań:

Piątek, 9 listopada
3:00 Team Secret vs J.Storm Gr. A, Bo3
3:00 paiN Gaming vs Ninjas in Pyjamas Gr. A, Bo3
3:00 Evil Geniuses vs Team Aster Gr. B, Bo3
3:00 Vici Gaming vs TNC Predator Gr. B, Bo3
6:00 Mecz wygranych grupy A Bo3
6:00 Mecz wygranych grupy B Bo3
9:00 Mecz przegranych grupy A Bo3
9:00 Mecz przegranych grupy B Bo3
12:00 Decydujący mecz grupy A Bo3
12:00 Decydujący mecz grupy B Bo3

Transmisję z The Kuala Lumpur Major możecie oglądać z polskim komentarzem na kanale Tomasza „bandiTa” Borysa oraz na oficjalnym kanale organizatora. Po więcej informacji dotyczących Majora rozgrywanego w stolicy Malezji zapraszamy na stronę internetową rozgrywek.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startuje czwarta kolejka PLE. Dziś m.in. pojedynek Wisły Płock z Piastem Gliwice

Wczoraj wieczorem rozstrzygnięto ostatnie spotkania trzeciego tygodnia Ultraligi, ale to nie koniec emocji związanych z rozgrywkami najlepszych polski...