fot. StarLadder

Syman i MOLLIHblE zagrają w zamkniętych eliminacjach do Minora CIS

Cały cykl związany z przyszłorocznym Majorem Intel Extreme Masters Katowice 2019 ruszył już jakiś czas temu, a kolejne ekipy próbują postawić kolejny krok na drodze do przyjazdu do Polski. Wczoraj udało się to Syman Gaming oraz MOLLIHblE, które zapewniły sobie awans do zamkniętych eliminacji do Minora CIS.

Oba zespoły przebrnęły przez zakończone wczoraj trzecie otwarte eliminacje, w których udział brały również takie zespoły, jak m.in. DreamEaters, Unique Team czy też 5balls. Żadna z tych formacji nie dała jednak rady dobrnąć choćby do wielkiego finału zmagań, a najbliższej tego było DE, które poległo w półfinale po meczu z Syman. Dla osób, którym wydaje się, że skąd kojarzą tę nazwę, przypominamy – pod koniec października AGO Esports oskarżyło Syman o cheatowanie podczas turnieju eliminacyjnego do DreamHack Open Winter 2018. Ostatecznie protest Polaków niczego nie zmienił, tym bardziej, że Sanzhar „neaLaN” Ishkakov koniec końców i tak na DH Open nie pojadą.

Na ten moment lista uczestników zamkniętych eliminacji do Minora CIS prezentuje się następująco:

Atlants Gaming AVANGAR forZe Gambit Esports
HOLLYWOOD MOLLIHblE Monolith Gaming Nemiga Gaming
pro100 RAVE Team Spirit Syman Gaming
UnderPressure Winstrike Team

Zamknięte eliminacje do Minora CIS, w których udział weźmie w sumie szesnaście drużyn, odbędą się 16 i 17 listopada. Ostatecznie awans na imprezę główną, która w połowie stycznia przyszłego roku odbędzie się w Katowicach, zapewni sobie czołowa ósemka.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Secret Nisha

Milion i 15 tys. punktów DPC do wzięcia. Przed nami The Kuala Lumpur Major

Już tylko godziny dzielą nas od startu pierwszego Majora w tym sezonie Dota Pro Circuit – The Kuala Lumpur Major. O godzinie 3:00 czasu polskiego osie...