fot. Blizzard

Wyciekły nazwy i loga nowych drużyn z Overwatch League?

Blizzard dopiero niedawno zaczął dzielić się z nami szczegółami dotyczącymi przyszłorocznej edycji Overwatch League. Przypomnijmy, że w sumie w rozgrywkach weźmie udział aż osiem nowych drużyn, ale dotychczas poznaliśmy nazwę i barwy dopiero dwóch z nich. Wygląda jednak na to, że amerykański deweloper nie potrafi zbyt dobrze utrzymać tajemnicy, bowiem za sprawą użytkownika BetterFixThat do sieci wyciekły dane odnoszące się do większości pozostałych ekip.

Dzięki temu dowiedzieliśmy się m.in., że paryska drużyna OWL, w której występować będzie Karol „Danye” Szcześniak, prawdopodobnie będzie nosić nazwę Paris Eternal, zaś w jej herbie znajdzie się kogut, czyli tradycyjny symbol kraju znad Sekwany. Wygląda na to, że do tradycji sięgnęli również włodarze z Chengdu, której ekipę, nieoficjalnie nazwaną Chengdu Hunters, reprezentować ma kojarzona właśnie z Chinami panda. Z kolei nowy zespół ze stolicy Stanów Zjednoczonych, Washington Justice, miał w swoim herbie odwoływać się do standardowych amerykańskich symboli, tj. połączenia bieli i czerwieni oraz białą gwiazdą na niebieskim tle. Jedynie formacja z Vancouver oparła się wyciekowi i jej dane nadal pozostają tajemnicą.

Pełna lista potencjalnych nazw i herbów formacji z OWL prezentuje się następująco:

Drugi sezon Overwatch League wystartuje 14 lutego, czyli niemal pięć miesięcy po zakończeniu sezonu pierwszego. W sumie weźmie w nim udział dwadzieścia drużyn, które walczyć będą o mistrzowski tytuł, który w pierwszej edycji zdobyło London Spitfire.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Syman i MOLLIHblE zagrają w zamkniętych eliminacjach do Minora CIS

Cały cykl związany z przyszłorocznym Majorem Intel Extreme Masters Katowice 2019 ruszył już jakiś czas temu, a kolejne ekipy próbują postawić kolejny...