fot. DreamHack

glace i LOMME opuszczają Tricked

Dziś oficjalnie dobiegła końca trwająca od pół roku współpraca pomiędzy Tricked Esport a Nicolaiem „glacem” Jensenem Frederikiem „LOMMEM” Nielsenem. Umowy obu zawodników zostały przedwcześnie rozwiązanie, zaś powodem takiej decyzji była, jak możemy przeczytać w oświadczeniu, odmienna wizja przyszłości zespołu.

Jensen i Nielsen zawitali do Tricked w maju tego roku, kończąc tym samym swoją krótką przygodę z miksowym Unity. Byli reprezentanci North Academy mieli głównie przyczynić się do ogólnej poprawy osiąganych przez ekipę wyników, ale ostatecznie nie spełnili swojej roli. Dość powiedzieć, że z nimi w składzie drużyna wystąpiła zaledwie na dwóch lanach, tj. na Cross Border Esport 2018 oraz NetParty Fyn 2018. I o ile na CBE udało jej sięgnąć po końcowy triumf, tak podczas NPF poległa w wielkim finale z… GoldenGitte.

Powodem naszego rozstania są odmienne wizje co do przyszłości. Od dziś obaj zawodnicy mają wolną rękę w poszukiwaniach nowych pracodawców – możemy wyczytać w komunikacie opublikowanym przez Tricked. Na ten moment nie wiadomo kto zajmie zwolnione przez glace’a i LOMME’A miejsca, co może stanowić spory problem. Wszak zespół rywalizuje obecnie zarówno w ESEA Mountain Dew League, gdy nie może jeszcze być pewny bezpośredniego utrzymania, jak i Kalashnikov Cup oraz NoxFire League.

W tej sytuacji skład Tricked Esport prezentuje się następująco:

  • Johannes „b0RUP” Borup
  • Lucas „Lukki” Pilheden
  • Simon „snedker” Snedker
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wyciekły nazwy i loga nowych drużyn z Overwatch League?

Blizzard dopiero niedawno zaczął dzielić się z nami szczegółami dotyczącymi przyszłorocznej edycji Overwatch League. Przypomnijmy, że w sumie w rozgry...

>