Nisha
fot. ESL/Bart Oerbekke

Pora na play-offy The Kuala Lumpur Major! Na start Team Secret i Vici Gaming

Dzisiaj końca dobiegła faza zasadnicza pierwszego w tym sezonie Dota Pro Circuit Majora – The Kuala Lumpur Major. Emocje związane z turniejem rozgrywanym w stolicy Malezji nie zwalniają tempa, bowiem już jutro nad ranem zostaną rozpocznie się pierwszy dzień play-offów. Te zostaną rozegrane w drabince podwójnej eliminacji, lecz warto pamiętać, że dwie najgorsze formacje z każdej z grup trafiły do drabinki przegranych i jedna porażka będzie oznaczała ich eliminację.

Nim jednak poznamy pierwszą drużynę, która pożegna się z Majorem, do walki staną dwie formacje z pewnym marginesem błędu. Już w pierwszym zaplanowanym na jutro meczu w akcji zobaczymy Michała „Nishę” Jankowskiego, którego Team Secret podejmie Vici Gaming w walce o półfinał drabinki wygranych. Chiński zespół ma dodatkową motywację do zwycięstwa, gdyż to właśnie ekipa naszego rodaka pokonała VG w finale ESL One Hamburg.

Drugie starcie wyłoni rywala meczu Teamu Secret z Vici. O utrzymanie w drabince wygranych powalczą PSG.LGD oraz Alliance, czyli odpowiednio lider grupy C i zdobywca drugiego miejsca zbioru D. Następnie akcja przeniesie się do drabinki przegranych – na początek do walki staną paiN Gaming oraz TNC Predator, a w ostatnim zaplanowanym na jutro meczu zobaczymy Tigers oraz paiN X.

Tak prezentuje się pełny harmonogram jutrzejszych zmagań:

Niedziela, 11 listopada

Drabinka wygranych

6:00 Team Secret vs Vici Gaming BO3
9:00 PSG.LGD vs Alliance BO3

Drabinka przegranych

12:00 paiN Gaming vs TNC Predator BO1
13:00 Tigers vs paiN X BO1

Mecze The Kuala Lumpur Major będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanale Tomasza „bandiTa” Borysa oraz na oficjalnej, anglojęzycznej transmisji. Po więcej informacji dotyczących pierwszego Majora tego sezonu DPC zapraszamy na stronę internetową turnieju.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

pzd nie jest już graczem NiP-u, w jego miejsce pino

Po pięciu miesiącach w prowadzonym przez Ninjas in Pyjamas składzie Rainbow Six: Siege doszło do pierwszej zmiany. Barw szwedzkiej organizacji bronić...

>