fot. ESL

Starcie Akademii z Szatą Maga zainauguruje czwartą kolejkę Ultraligi

Po kilku dniach przerwy powraca Ultraliga, czyli nowe rozgrywki League of Legends na polskiej scenie. Dzisiaj o godzinie 17:00 rozpocznie się czwarta runda rywalizacji. Po raz kolejny czekają nas trzy dni zmagań, a podczas każdego z nich zobaczymy cztery starcia w formacie Bo1.

Nadchodzącą kolejkę zainauguruje pojedynek znajdującej się obecnie na trzecim miejscu Szaty Maga z usytuowaną o lokatę niżej Akademią. Następnie w akcji zobaczymy R-SIXTEAM oraz Valkirię Esports, które wciąż walczą o wydostanie się z dolnej części tabeli. Około 19:30 na Summoner’s Rift pojawią się gracze Illuminar Gaming i Piasta Gliwice, a na koniec dnia w dalszym ciągu niezwyciężony Pompa Team stanie do walki z Wisłą Płock.

Tak prezentuje się harmonogram dzisiejszych zmagań w ramach Ultraligi:

Poniedziałek, 12 listopada
17:30 Akademia vs Szata Maga Bo1
18:30 R-SIXTEAM vs Valkiria Esports Bo1
19:30 Illuminar Gaming vs Piast Gliwice Esports Bo1
20:30 Wisła Płock vs Pompa Team Bo1

Transmisję z dzisiejszych pojedynków poprzedzi standardowo studio przedmeczowe, które rozpocznie się o 17:00. Wszystkie spotkania Ultraligi będziecie mogli obejrzeć w telewizji na kanale Polsat Games oraz w internecie na Twitchu oraz YouTube.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Szósty tydzień PLE pod znakiem Kinguin – aż pięć spotkań TaZa i spółki *

12 listopada to dzień teoretycznie wolny od pracy, ale nie dla wszystkich. Czasu na odpoczynek nie będą mieli na przykład reprezentanci Teamu Kinguin,...

>