Nie umilkły jeszcze komentarze dotyczące zmian we Flash Wolves, o których pisaliśmy tutaj, a już pojawiły się kolejne informacje dotyczące przyszłości byłych zawodników tej formacji. Według niektórych źródeł Huang "Maple" Yi-Tang oraz Hu "SwordArT" Shuo-Chieh mają przebywać na testach u czwartej drużyny letniego splitu LPL, Rogue Warriors. Mówi się, że obaj mają zasilić skład, a oficjalne potwierdzenie jest już coraz bliżej.

Tak jak wiadomo było o problemach Flash Wolves, tak trudno było spodziewać się, że Rogue Warriors zdecyduje się na tak szybkie zmiany w swoim składzie. Choć w związku z zajęciem czwartego miejsca na zakończenie letnich zmagań LPL ambicje drużyny i właścicieli organizacji wzrosły, to wydawało się, że obejdzie się bez większych roszad. Rotacje na światowej scenie League of Legends musiały jednak dotknąć także drużyny, która nawiązuje walkę z największymi chińskimi markami.

Przewidywany skład Rogue Warriors:

Chen "Mouse" Yu-Hao
Yang "Kiwi" Jie
Huang "Maple" Yi-Tang
Han "Smlz" Jin
Hu "SwordArT" Shuo-Chieh
Chou "Steak" Lu-Hsi

Choć obaj zawodnicy przebywają podobno na razie wyłącznie na testach, to już wkrótce transfer obu graczy ma zostać oficjalnie ogłoszony. Wydaje się, że nowy skład Rogue Warriors miałby potencjał na ewentualne zdobycie biletu na kolejne Mistrzostwa Świata, lecz z jakimikolwiek ocenami należy wstrzymać się do pierwszych spotkań odmienionej drużyny.