fot. ESL

Polskie trio weźmie udział w Alienware Game Arena

Przed trzema polskimi zespołami otwiera się szansa występu na zawodach lanowych w Pradze. PACT, Izako Boars oraz Codewise Unicorns otrzymały bowiem zaproszenia do pierwszej części Alienware Game Arena, czyli zawodów organizowanych przez Alienware oraz TopGaming.eu.

Internetowy etap zmagań podzielony zostanie na trzy sezony, z czego każdy z nich zaoferuje uczestnikom 9 tysięcy dolarów. Bezpośrednie przepustki do pierwszej fazy rywalizacji trafiły do sześciu formacji z Europy Środkowej, do których dołączą dwie ekipy z otwartych eliminacji. Po zakończeniu każdego sezonu dwie najsłabsze drużyny stracą swoje miejsce w rozgrywkach i będą musiały walczyć o powrót do akcji w kolejnych kwalifikacjach, natomiast zespoły z lokat 5-6. staną do boju o utrzymanie w barażach. Najlepsza czwórka każdego splitu nie będzie musiała się martwić o swój turniejowy byt i na pewno pojawi się w kolejnej odsłonie zmagań.

Po zwieńczeniu trzeciej części rywalizacji zliczone zostaną punkty zebrane przez uczestników w trakcie wszystkich trzech sezonów. Cztery czołowe formacje zapewnią sobie możliwość występu na finałach lanowych, które zostaną rozegrane w Pradze podczas październikowych targów ForGames. Pula nagród samego czeskiego wydarzenia nie jest jeszcze znana.

Tak na ten moment wygląda lista uczestników pierwszego splitu Alienware Game Arena:

Codewise Unicorns Dark Tigers eSuba
GUNRUNNERS Izako Boars PACT
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Alsen wchodzi na scenę Fortnite'a

Alsen Team to organizacja, która w przeszłości zdobyła w naszym kraju sporą sławę z uwagi na swoje działania na scenie Counter-Strike'a. I chociaż w o...

>