Team Secret
fot. ESL/Bart Oerbekke

Secret wciąż niezwyciężone na Majorze! Nisha i spółka o krok od finału

Kolejny dzień The Kuala Lumpur Major zakończony. Dzisiaj zostały rozegrane trzy kolejne spotkania w ramach pierwszego Majora w tym sezonie Dota Pro Circuit. W akcji zobaczyliśmy między innymi Team Secret Michała „Nishy” Jankowskiego.

Ekipa naszego rodaka po raz kolejny dała powody do dumy swoim fanom. W pierwszym rozegranym dziś meczu Nisha i spółka zmierzyli się z również niepokonanym dotychczas PSG.LGD. I choć z pewnością nie było to najłatwiejsze zwycięstwo, to ostatecznie Team Secret wygrał 2:0 i pozostał jedyną drużyną, która nie przegrała podczas Majora ani jednej potyczki.

Z występu swoich ulubieńców mogą być zadowoleni również entuzjaści Virtus.pro. Rosyjsko-ukraińska piątka pokonała Ninjas in Pyjamas i zmierzy się z Teamem Secret w walce o wielki finał The Kuala Lumpur Major. Choć to spotkanie było bardziej jednostronne niż pierwszy półfinał drabinki wygranych, to NiP nie było zupełnie bez szans i pokazało, że jest gotowe do walki o ostateczny triumf.

Zespół Petera „ppd” Dagera udowodnił to również w ostatnim rozgrywanym dziś meczu, w którym rywalem Ninjas in Pyjamas było TNC Predator. Mimo że obydwie potyczki trwały ponad pół godziny, to NiP było w nich stroną dominującą, co pokazuje chociażby liczba zabójstw. ppd i kompani wykonali łącznie 65 eliminacji, podczas gdy ich rywale jedynie piętnaście razy wymusili odrodzenie graczy Ninjas in Pyjamas w fontannie.

Wyniki dzisiejszych meczów The Kuala Lumpur Major:

Piątek, 16 listopada

Drabinka wygranych

5:00 Team Secret 2:0 PSG.LGD Bo3
8:00 Virtus.pro 2:0 Ninjas in Pyjamas Bo3

Drabinka przegranych

11:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 TNC Predator Bo3

Kolejne mecze The Kuala Lumpur Major czekają nas już jutro. Na początek w drugim meczu czwartej rundy drabinki przegranych PSG.LGD podejmie Evil Geniuses, a następnie zwycięzca tego meczu zmierzy się z Ninjas in Pyjamas w walce o finał tejże drabinki. Jutro również poznamy pierwszego finalistę Majora, którego wyłoni spotkanie Virtus.pro z Teamem Secret. Pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących zawodów znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej. Transmisję z The Kuala Lumpur Major możecie oglądać z polskim komentarzem na kanale Tomasza „bandiTa” Borysa.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

RFRSH odsprzedało prawa do Heroic

Zgodnie z zasadami World Esports Association każdy podmiot może mieć w swoim posiadaniu tylko jedną esportową organizację. Dotychczas w sprzeczności z...