STS
Edu Esports League

Druga kolejka Edu Esports League w CS:GO za nami

Wczoraj odbyła się druga runda zmagań graczy Counter-Strike’a: Global Offensive w ramach Edu Esports League. Szesnaście drużyn akademickich ponownie stanęło do walki o punkty w swoich grupach. Każde z ośmiu zakończonych spotkań zostało rozstrzygnięte na korzyść jednej ze stron. W grupie A kolejne zwycięstwa odnieśli reprezentanci Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, Studenci z Uniwersytetu Warszawskiego oraz […]

Wczoraj odbyła się druga runda zmagań graczy Counter-Strike’a: Global Offensive w ramach Edu Esports League. Szesnaście drużyn akademickich ponownie stanęło do walki o punkty w swoich grupach. Każde z ośmiu zakończonych spotkań zostało rozstrzygnięte na korzyść jednej ze stron.

W grupie A kolejne zwycięstwa odnieśli reprezentanci Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, Studenci z Uniwersytetu Warszawskiego oraz gracze Politechniki Wrocławskiej. W trzecim tygodniu dojdzie do pojedynku na szczycie pomiędzy PJATK a Politechniką. W grupie B po komplet punktów sięgnęły dwie krakowskie uczelnie – Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Politechnika Krakowska. W nadchodzącej trzeciej kolejce obie formacje stoczą między sobą derby. Wspomniane drużyny wspólnie z AZS Politechniką Rzeszowską przewodzą w tabeli tej grupy.

Trzecia kolejka Edu Esports League w CS:GO rozegra się już w ten czwartek. Zmagania można śledzić za pośrednictwem kanału Esports Association na platformie Twitch. Bieżące informacje dotyczące rozgrywek można znaleźć na fanpage’u organizatorów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
xPeke

Origen jednak wróci do walki o mistrzostwo Europy?

Napływają kolejne doniesienia dotyczące listy uczestników europejskich rozgrywek League of Legends na najwyższym szczeblu. Jeszcze dzisiaj dowiedzieli...