fot. DreamHack/Adela Sznajder

Wieczorem poznamy wszystkich półfinalistów DreamHack Open Atlanta 2018

Ghost Gaming i compLexity Gaming mogą już być pewne gry w fazie pucharowej DreamHack Open Atlanta 2018. Nadal wolne pozostały jednak dwa półfinałowe sloty i dopiero dziś w nocy dowiemy się komu przypadną one w udziale.

Teoretycznie najbliżej awansu do kolejnego etapu amerykańskiej imprezy są eUnited i Rogue, które miały szansę, by przypieczętować swoją promocję już wczoraj, ale ostatecznie poległy odpowiednio z coL i Ghost. Niemniej dziś przed nimi kolejna szansa, choć zanim ona nastąpi poznamy pierwszą dwójkę, dla której przygoda z przedostatnim tegorocznym przystankiem serii DreamHack Open zakończy się.

A zagrożone eliminacją są m.in. sformowane niedawno nowe składy Teamu Envy oraz Teamu Vitality, co zwłaszcza w przypadku Francuzów jest sporym rozczarowaniem. Jednakże nie wszystko stracone – chociaż wszystko zależeć będzie od pojedynku z Fragsters. Jeżeli zaś chodzi o Envy – Stephen „reltuC” Cutler i spółka o życie walczyć będą z niedawnym spadkowiczem z ESL Pro League, Luminosity Gaming,.

Dzisiejszy harmonogram prezentuje się następująco:

17 listopada

Mecz przegranych grupy A

16:00 Team Envy vs Luminosity Gaming BO3

Mecz przegranych grupy B

19:00 Team Vitality vs Fragsters BO3

Decydujący mecz grupy A

22:00 eUnited vs Envy/Lumino BO3
18 listopada

Decydujący mecz grupy B

01:00 Rogue vs Vitality/Fragsters BO3

Wszystkie powyższe mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat DreamHack Open Atlanta 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś rozpoczynają się lanowe finały Pro League Season 8 w Rainbow Six: Siege

Rozpoczęta jeszcze latem faza online ósmego sezonu Pro League zakończyła się już jakiś czas temu, czas więc podsumować ją turniejem lanowym. Już dziś...