TUDSON
fot. Sara Konsek

TUDSON wystąpi z drużyną Wielkiej Brytanii na ASUS ROG Join The Republic Challenge

Piotr „izak” Skowyrski desygnował już swoją reprezentację na kolejną edycję ASUS ROG Join The Republic Community Challenge, lecz nie oznacza to, że na imprezie nie zobaczymy innych zawodników z Polski. Świetne wieści nadeszły bowiem z Wielkiej Brytanii, gdzie w składzie tamtejszej drużyny na przyszłoroczne zmagania znalazł się Filip „TUDSON” Tudev.

Polak od kilku tygodni brał udział w eliminacjach do zespołu, którego kapitanem jest Henry „HenryG” Greer. Młody zawodnik stawił się dziś na ostatnim etapie na drodze do brytyjskiej ekipy. W zmaganiach offline najpierw przebrnął do najlepszej dziesiątki, aby ostatecznie znaleźć dla siebie miejsce w finalnym składzie drużyny. TUDSON nie krył radości, kiedy informacja ta została potwierdzona.

Styczniowy turniej będzie więc świetną okazją dla Polaka do przedstawienia swoich umiejętności szerszej publiczności. Jak na razie TUDSON zbiera doświadczenie na polskiej scenie reprezentując barwy Protonu w Polskiej Lidze Esportowej. W ramach ciekawostki warto zauważyć, że w poprzedniej edycji imprezy ASUS ROG wziął udział brat TUDSONA – Temmy „Soren” Tudev – kojarzony na polskiej scenie głównie z występów pod banderą Illuminar Gaming. Wtedy jednak straszy z braci Tudevów był członkiem polskiej ekipy izaka, która zakończyła rywalizację na drugim miejscu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NBK-: Vitality ma aspiracje i środki potrzebne do wniesienia czegoś nowego na scenę CS:GO

Początek przygody Teamu Vitality z CS:GO do najprzyjemniejszych nie należał. Francuska drużyna oparta na byłych graczach G2 Esports oraz Teamu Envy w...