fot. DreamHack/Adela Sznajder

Vitality i Luminosity zamykają listę półfinalistów DreamHack Open Atlanta 2018

Już pierwszego dnia DreamHack Open Atlanta 2018 awans do półfinału amerykańskiej imprezy zapewniły sobie Ghost Gaming oraz compLexity Gaming, wczoraj natomiast poznaliśmy kolejne dwie formacje, które dołączyły do wyżej wspomnianej dwójki. Okazały się nimi Team Vitality oraz Luminosity Gaming.

W przypadku Vitality, które na inaugurację zmagań przegrało z Ghost, można było mówić o sporym falstarcie – oczekiwania do Francuzów były przecież naprawdę wysokie i jak dotychczas nie potrafili oni im sprostać. Wygląda jednak na to, że porażka w pierwszym meczu była jak kubeł zimnej wody, który wyraźnie ożywił piątkę znad Sekwany. Ta bowiem kolejnego dnia zawodów nie straciła ani jednej mapy i najpierw pokonała 2:0 grające ze zmiennikiem Fragsters, by następnie w takim samym stosunku ograć Rogue, które jeszcze nie tak dawno temu mogliśmy oglądać nawet na Majorze.

Na jakąkolwiek stratę nie pozwoliło sobie również Luminosity, które sobotę zaczęło od teoretycznie najłatwiejszego w Austin rywala, czyli Teamu Envy. Dla Latynosów była to też szansa na zemstę po tym, jak Amerykanie rzutem na taśmę wyprzedzili ich w tabeli ESL Pro League, skazując brazylijski zespół na degradację. No i się udało, bo podopieczni Rafaela „zakka” Fernandesa rozprawili się z rywalami względnie łatwo, a kilka godzin później odegrali się za wcześniejszą porażkę na eUnited. Przypomnijmy, że w piątek ekipa dowodzona przez Pujana „FNS-a” Mehtę ograła Lumino 16:13, ale tym razem poległa wyraźnie wynikiem 0:2.

Komplet wyników drugiego dnia prezentuje się następująco:

17 listopada

Mecz przegranych grupy A

16:00 Team Envy 0:2 Luminosity Gaming
Dust2 11:16
Overpass 6:16

Mecz przegranych grupy B

19:00 Team Vitality 2:0 Fragsters
Dust2 16:7
Cache 16:10

Decydujący mecz grupy A

22:00 eUnited 0:2 Luminosity Gaming
Inferno 9:16
Mirage 9:16
18 listopada

Decydujący mecz grupy B

01:00 Rogue 0:2 Team Vitality
Nuke 6:16
Overpass 10:16

DreamHack Open Atlanta 2018 powróci już dziś o godzinie 16:00 – to właśnie wtedy Ghost Gaming podejmie Luminosity Gaming w meczu półfinałowym. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TUDSON

TUDSON wystąpi z drużyną Wielkiej Brytanii na ASUS ROG Join The Republic Challenge

Piotr "izak" Skowyrski desygnował już swoją reprezentację na kolejną edycję ASUS ROG Join The Republic Community Challenge, lecz nie oznacza to, że na...