fot. DreamHack/Adela Sznajder

Kto zgarnie 50 tysięcy dolarów? W nocy poznamy triumfatora DreamHack Open Atlanta

Po dwóch dniach zmagań lista uczestników DreamHack Open Atlanta 2018 skurczyła się do zaledwie czterech ekip. I już dziś w nocy to właśnie one powalczą ze sobą o tytuł mistrzowski, a także główną nagrodę w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Spore szanse na sięgnięcie po końcowy triumf mają reprezentanci Ghost Gaming, którzy zaskakująco dobrze poradzili sobie w zakończonym niedawno etapie online ESL Pro League – dość powiedzieć, że byli oni drugą po MIBR drużyną, która zapewniła sobie awans na lanowe finały. W Atlancie natomiast Yassine „Subroza”‚ Taoufik i spółka okazali się lepsi zarówno od uczestników ostatniego Majora z Rogue, jak i mającego mocarstwowe ambicje Teamu Vitality. Teraz natomiast naprzeciwko kanadyjsko-amerykańskiego składu staną gracze Luminosity Gaming, którzy miejsce w play-offach zagwarantowali sobie dopiero po trzecim meczu, pokonując eUnited.

Wcześniej wspomnieliśmy już nazwę Vitality, wspomnimy więc o niej znowu, bo Francuzi mimo porażki z Ghost na inaugurację i tak w półfinale zagrają. A wszystko dzięki świetnej formie Mathieu „ZywOo” Herbauta i Nathana „NBK-” Schmitta – to właśnie ta dwójka poprowadziła swój zespół do triumfów nad Fragsters i Rogue. Trudno nie odnieść wrażenia, że z rywalem tak trudnym, jak compLexity Gaming, podopieczni TV jeszcze się w USA nie mierzyli. Wszak Peter „stanislaw” Jarguz wraz z kolegami to legendy FACEIT Major London 2018, które wydają się być najpoważniejszym obok Ghost kandydatem do wzniesienia mistrzowskiego trofeum.

Harmonogram trzeciego dnia prezentuje się następująco:

18 listopada
16:00 Ghost Gaming vs Luminosity Gaming BO3
19:00 compLexity Gaming vs Team Vitality BO3
22:15 wielki finał BO3

Wszystkie powyższe mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat DreamHack Open Atlanta 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Nisha

The Kuala Lumpur Major nie dla Teamu Secret. Nisha i spółka przegrywają z Virtus.pro

Mimo świetnego występu zarówno na ESL One Hamburg, jak i w dotychczasowych meczach The Kuala Lumpur Major, Michał "Nisha" Jankowski i jego kompani mus...

>