fot. Michał Jaworski

Za nami SUPER GAME e-sport w Krzeszowicach

SUPER GAME e-sport żegna się z Krzeszowicami. Przez ostatnie dwa dni w powiecie krakowskim toczyły się zmagania w ramach kolejnej rundy LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO Quersus Pucharu Polski w E-sporcie. Co oczywiste, wszystkie osoby odwiedzające Szkołę Podstawową nr 1 im . Adama Mickiewicza miały okazję skorzystać również z innych atrakcji.

W krajowym pucharze ponownie zatriumfowało Vex.esport, które podobny sukces mogło świętować całkiem niedawno w Sztumie. Bartosz „bnox” Niebisz i spółka mieli dość łatwą drogę do wielkiego finału, ale w nim stoczyli jednak ciężki pojedynek z Wódkomacikiem, który zakończył się dopiero przy wyniku 2:1. Trzecie miejsce przypadło natomiast w udziale ekipie Last Rites.

Najlepszy w szkolnych Mistrzostwach Polski okazał się z kolei Zespół Szkół Technicznych nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku, który zgarnął okolicznościowe medale i w pokonanym polu pozostawił Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni oraz X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Przy okazji odbywały się również turnieje w grę FIFA 18 oraz symulatorze Gran Turismo Sport TAG Heuer, które wygrali odpowiednio Maciej Stybak i Mateusz Witko.

Końcowa klasyfikacja wszystkich zawodów, które odbyły się w Krzeszowicach prezentuje się następująco:

HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie

LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie

1. Vex.esport
2. Wódkomacik
3. Last Rites
1. Zespół Szkół Technicznych nr 1 im. Stanisława Staszica w Rybniku
2. Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni
3. X Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

FIFA 18

Gran Turismo Sport TAG Heuer

1. Maciej Stybak
2. Mateusz Mazur
3. Maciej Kot
1. Mateusz Witko
2. Maciej Kulczycki
3. Kacper Mól
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Adora i Ria kolejnymi nabytkami Hangzhou Spark

Włodarze Hangzhou Spark nie zwalniają tempa i trzeci dzień z rzędu raczą nas ogłoszeniem dotyczącym składu formacji na nadchodzący drugi sezon Overwat...

>