fot. WESG

ViCi nie zagra na Toyota Master Bangkok z powodu problemów wizowych

Do startu Toyota Master Bangkok 2018 pozostały już tylko niespełna dwa dni, a tymczasem dziś okazało się, że na liście uczestników dojdzie jeszcze do zmiany. W stolicy Tajlandii nie pojawi się bowiem ViCi Gaming, którą to ekipę powstrzymały problemu natury wizowej.

ViCi udział w zawodach zapewniło sobie miesiąc temu dzięki wygranej w chińskich eliminacjach – Zhihong „aumaN” Liu i spółka przebrnęli wówczas przez wszystkie etapy zmagań nie tracąc przy tym ani jednej mapy. Na swoje nieszczęście nie będą oni jednak mogli przylecieć do Bangkoku, gdyż już rozpoczęli proces uzyskiwania wizy uprawniającej ich do wjazdu na terytorium Danii. Wszystko dlatego, że to właśnie tam na początku grudnia odbędą się lanowe finały ESL Pro League Season 8, w których ekipa z Państwa Środka weźmie udział.

Wszystko wskazuje, że zwolnione w ten sposób miejsce przypadnie w udziale 5POWER Gaming. To właśnie ten zespół poległ w finale zorganizowanych dla Chin eliminacji, więc wydaje się być naturalnym wyborem. Co ciekawe, jeżeli podopieczni Daryla „insanity’ego” Chua faktycznie zgodziliby się zastąpić ViCi, to byłby to dla nich drugi występ na międzynarodowym lanie w odstępie zaledwie miesiąca – wszak jeszcze w październiku mogliśmy ich oglądać podczas turnieju o dziką kartę EPICENTER 2018.

Jeżeli awizowana powyżej zmiana dojdzie do skutku, lista uczestników będzie prezentować się następująco:

5POWER Gaming AGO Esports Alpha Red Heroic
Team Kinguin MVP PK Team One pro100
Renegades TYLOO

Toyota Master Bangkok 2018 odbędzie się między 22 a 25 listopada w mogącym pomieścić do 6 tysięcy osób Indoor Stadium Huamark. Łączna pula nagród zawodów wyniesie 100 tysięcy dolarów, z czego triumfatorzy wielkiego finału zgarną 40 tysięcy.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trick i IgNar opuszczają bbq Olivers. Wrócą do Europy?

Kim "Trick" Gang-yun oraz Lee "IgNar" Dong-geun nie są już reprezentantami bbq Olivers. Obaj zawodnicy poinformowali, że ich kontrakty wygasły i są ot...

>