STS
Deficio
fot. Riot Games

Deficio głównym menedżerem Origen i dyrektorem ds. esportu w RFRSH

Kilka tygodni temu informowaliśmy o potencjalnym dołączeniu Martina „Deficio” Lynge do Astralis. I choć rzutem na taśmę miejsce marki znanej ze sceny CS:GO zajęło Origen, to Duńczyk będzie jednak pracował pod banderą RFRSH Entertainment. Wynika to ze zmienionego opisu na jego profilu na Twitterze, w którym widnieje nowa rola. Były już komentator europejskich rozgrywek będzie […]

Kilka tygodni temu informowaliśmy o potencjalnym dołączeniu Martina „Deficio” Lynge do Astralis. I choć rzutem na taśmę miejsce marki znanej ze sceny CS:GO zajęło Origen, to Duńczyk będzie jednak pracował pod banderą RFRSH Entertainment. Wynika to ze zmienionego opisu na jego profilu na Twitterze, w którym widnieje nowa rola.

Były już komentator europejskich rozgrywek będzie od teraz poświęcał się pracy właśnie dla marki założonej przez Enrique „xPeke” Cedeño. Deficio będzie w niej pełnił rolę głównego menedżera, ale również został mianowany dyrektorem ds. esportu w firmie, która wykupiła Origen, czyli RFRSH. Lynge w kilku słowach skomentował dołączenie pod banderę rodzimej organizacji.

Nic nie ekscytuje mnie bardziej niż możliwość wniesienia profesjonalizmu, infrastruktury i mistrzowskich korzeni RFRSH na scenę. Mogąc zbudować organizację i markę razem z ludźmi takimi jak xPeke w oparciu o doświadczenie Astralis naprawdę się zwraca. (…) Nie mogę się doczekać, aby przedstawić wszystkie nasze pomysły i niesamowite rzeczy, które przygotowujemy z Origen.

Oświadczenie to można znaleźć na stronie internetowej Origen. Więcej informacji o ogłoszeniu drużyn w League of Legends European Championship znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nadchodzi Fortnite Winter Royale - nowy turniej z milionem dolarów w puli nagród

Profesjonalni gracze najpopularniejszego battle royale'a zdecydowanie nie mogą narzekać na brak turniejów. Dziś Epic Games ogłosiło, że już za kilkana...