STS
Febiven
fot. Riot Games

Oficjalnie: Febiven wraca do Europy! Holender dołącza do Misfits Gaming

Nie minęła nawet godzina od ogłoszenia przez nas potencjalnego transferu Fabiana „Febivena” Diepstratena do Misfits Gaming, a doniesienia te znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Włodarze Królików oficjalnie ogłosili dołączenie Holendra do ich dywizji LoL-a na okres przynajmniej trzech lat. Homecoming. We welcome @CG_Febiven back to Europe 🇪🇺 on a 3 year deal! #LEC #MSFWIN WATCH 📺 […]

Nie minęła nawet godzina od ogłoszenia przez nas potencjalnego transferu Fabiana „Febivena” Diepstratena do Misfits Gaming, a doniesienia te znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Włodarze Królików oficjalnie ogłosili dołączenie Holendra do ich dywizji LoL-a na okres przynajmniej trzech lat.

Po niewątpliwie nieudanym roku w Ameryce Północnej Febiven będzie miał okazję raz jeszcze udowodnić swoją wartość. Dla fanów europejskich rozgrywek Holender zapisał się jako nie tylko dwukrotny mistrz EU LCS czy półfinalista Worlds 2015, ale też zawodnik, który był w stanie wielokrotnie pokonać Lee „Fakera” Sang-hyeoka w pojedynku 1v1.

Na odpowiedź na pytanie, czy Febivenowi faktycznie uda się przywrócić swój dawny blask, przyjdzie nam poczekać do 18 stycznia. Wtedy rozpocznie się League of Legends European Championship (LEC), czyli następca EU LCS. Listę uczestników nowej wersji najbardziej prestiżowych rozgrywek LoL-a na Starym Kontynencie znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fnatic sOAZ

ESPN: sOAZ i Febiven w Misfits Gaming, Jesiz wspierającym formacji

Nie ustają doniesienia dotyczące potencjalnych ruchów transferowych na profesjonalnej scenie LoL-a. Tym razem obiektem uwagi stało się Misfits Gaming,...