Innocent Sprout PPC
fot. ESL/Adela Sznajder

Tempo Storm zaczyna rywalizację w ramach Rivalry.gg Rising Stars

Od kilku miesięcy Tempo Storm nie potrafi sfinalizować rozmów dotyczących zbudowania nowego składu CS:GO, co nie przeszkadza jednak zawodnikom w kolejnych występach pod banderą amerykańskiej organizacji. Dziś na przykład Paweł „innocent” Mocek i spółka rozpoczną rywalizację w ramach online’owych zawodów Rivalry.gg Rising Stars.

Tempo Storm vs Team 3DMAX
17:00 (BO3)

Pierwszy rywalem ekipy Mocka będzie Team 3DMAX, który, jeżeli wierzyć HLTV, do dzisiejszego spotkania przystąpi w mocno okrojonym składzie. We francuskim zespole zabraknąć ma bowiem Lucasa „Lucky’ego” Chastanga i Audrica „JaCkza” Juga, którzy według niedawnych plotek są blisko dołączenia do G2 Esports. Zamiast nich formację znad Sekwany wspierać będą znany m.in. z Teamu Envy i The Imperial Ali „hAdji” Haïnouss, a także Nicolas „Keoz” Dgus. Trudno więc nie odnieść wrażenia, że taki stan rzeczy wyraźnie promuje TS, które co prawda także nie może być pewne swojej przyszłości, ale w obecnym zestawieniu gra już od jakiegoś czasu i zapewne zdążyło w pewnym stopniu się zgrać. Z drugiej strony należy jednak pamiętać, że minionych dniach innocent wraz z kolegami potrafili przegrać z Movistar Riders oraz niemiłosiernie męczy się z Flow, co raczej nie świadczy najlepiej o ich obecnej dyspozycji.

Rosyjskojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy Tempo Storm a Teamem 3DMAX dostępna będzie za pośrednictwem oficjalnego kanału UCC na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO i Kinguin poznały swoich rywali podczas Toyota Master Bangkok 2018

Mimo że Toyota Master Bangkok 2018 startuje już dziś nad ranem, to dopiero teraz organizatorzy imprezy ogłosili grupy, w jakich mierzyć się ze sobą bę...