Guilhoto
fot. Riot Games

Kolejne roszady w Schalke 04. Guilhoto poza sztabem szkoleniowym

Po kilku godzinach przerwy karuzela transferowa powoli rozpędza się na nowo. Tym razem za sprawą Schalke 04, które ogłosiło kolejne zmiany przed startem LEC 2019. Z drużyną pożegnał się dotychczasowy trener – André Guilhoto.

Do Schalke 04 Guilhoto dołączył pod koniec zeszłego roku. Wcześniej pomógł wywalczyć awans do EU LCS Giants Gaming, wówczas grającego z Jakubem „Jactrollem” Skurzyńskim. W tym roku jego podopieczni z Schalke mimo słabej rundy wiosennej, w której nie udało im się zająć miejsca w play-offach, pokazali pazur w letniej odsłonie ligi awansując do samego finału. W meczu o Mistrzostwo Europy Oskar „Vander” Bogdan i kompani musieli jednak uznać wyższość Fnatic.

To już druga potwierdzona przez Schalke 04 zmiana w szeregach ekipy z Gelsenkirchen. Wczoraj S04 ogłosiło rozstanie z dotychczasowym midlanerem, Erlendem „Nukeduckiem” Holmem. Najprawdopodobniej w trykocie Schalke nie zobaczymy również naszego rodaka – wspomnianego już Vandera. Polski wspierający oznajmił wczoraj, że jest wolnym agentem na sezon 2019.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Już pod koniec listopada w Białymstoku startuje liga DSJ

Będący do dziś na szczycie esportowej sceny Counter-Strike obecny jest w społecznej świadomości już od kilkunastu lat, a wielu dzisiejszych profesjona...