fot. ESL/Helena Kristiansson

Faza grupowa finałów ESL Pro League Season 8 rozegrana zostanie przed publicznością

Dotychczas utarło się, że na największych światowych turniejach faza grupowa najczęściej rozgrywana jest za zamkniętymi drzwiami i dopiero podczas play-offów kibice mają okazję zobaczyć swoich ulubieńców na żywo. Inaczej będzie to jednak wyglądać podczas nadchodzących finałów ESL Pro League Season 8.

Zaplanowana na początek grudnia impreza odbędzie się w Odense, w tamtejszej Sparekassen Fyn Arenie. Obiekt ten może pomieścić do 5,5 tysiąca osób i już teraz wiemy, że w hali tej odbędą się oba etapy zawodów. Oznacza to, że na zgromadzonych w Danii kibiców czeka w sumie pięć dni esportowych zmagań na najwyższym światowym poziomie, w których udział wezmą m.in. Astralis, Natus Vincere oraz Team Liquid. W związku z tym organizatorzy uruchomili również sprzedaż wejściówek na dwa dodatkowe dni.

Lanowe finały ósmego sezonu ESL Pro League odbędą się między 4 a 9 grudnia i weźmie w nich udział w sumie szesnaście drużyn z całego świata. Wszystkie one powalczą o łączną pulę nagród w wysokości 750 tysięcy dolarów, zaś wywalczonego w maju tego roku mistrzowskiego tytułu bronić będzie wspomniane już Astralis.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Cinkrof

Cinkrof z pozwoleniem na znalezienie nowej drużyny

Wraz z ogłoszeniem drużyn, które będą uczestniczyć w League of Legends European Championship, w internecie pojawiła się masa ogłoszeń dostępnych gracz...