S1mple WESG Natus Vincere Na`Vi
fot. WESG

Team Ukraine rezygnuje z walki o awans na WESG

Historia lubi się powtarzać i Teamowi Ukraine znów nie dane będzie wystąpić na światowych finałach WESG. Jeszcze kilka tygodni temu grupka zawodników Natus Vincere i HellRaisers informowała, iż połączy swoje siły na czas krajowych eliminacji, jednak dziś okazało się, iż ostatecznie zespół ten nie przyjął zaproszenia na ukraińskie finały lanowe.

Przypomnijmy, iż czwórka graczy zza naszej wschodniej granicy w tym roku dostała się już do głównego etapu rywalizacji i była uznawana za jednego z faworytów do końcowego triumfu. Kilka dni przed rozpoczęciem zmagań z wyjazdu do Chin zrezygnował jednak Oleksandr „s1mple” Kostyliev, który argumentował ten wybór problemami prywatnymi. Ze względu na ograniczony czas koledzy 21-latka nie zdołali znaleźć jego zastępcy i zmuszeni zostali do pozostania w domach. Marcowe niepowodzenie Ukraińcy z Kirillem „ANGE1EM” Karasiowem zamiast Yegora „markeloffa” Markelova w składzie powetować mieli sobie przy kolejnej okazji, jednak wiemy już, iż tak się nie stanie.

Wobec rezygnacji Teamu Ukraine organizatorzy zdecydowali się rozegrać dodatkowe otwarte eliminacje, których triumfator zapewni sobie możliwość występu na krajowych finałach lanowych. Te przeprowadzone zostaną w grudniu w Kijowie. W stolicy Ukrainy pojawią się łącznie cztery formacje, a tylko najlepsza z nich wywalczy sobie awans na światowe finały WESG 2018 z pulą nagród o wysokości 890 tysięcy dolarów.

Tak prezentować się miał skład Teamu Ukraine:

  • Danylo „Zeus” Teslenko
  • Aleksandr „s1mple” Kostyliev
  • Ioann „Edward” Sukhariev
  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Vladyslav „bondik” Nechyporchuk
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jactroll

Jactroll i Cabochard zostają w Vitality do 2020 roku!

Świetne informacje napływają z obozu Teamu Vitality! Pod banderą Pszczół w dalszym ciągu będziemy mogli śledzić poczynania naszego rodaka – Jakuba "Ja...