STS

Griffin pozyskane przez STILL8, właściciela teamKONGDOO

Okienko transferowe to nie tylko zmiany w wyjściowej piątce czy sztabie szkoleniowym. To również dobra okazja dla zespołów, aby znaleźć wsparcie ze strony bardziej doświadczonych i zamożnych organizacji. Takim osiągnięciem może pochwalić się koreańskie Griffin, które zostało pozyskane przez STILL8, czyli organizację, która pod swoimi skrzydłami ma między innymi złożony z kilku dywizji teamKONGDOO. We […]

Okienko transferowe to nie tylko zmiany w wyjściowej piątce czy sztabie szkoleniowym. To również dobra okazja dla zespołów, aby znaleźć wsparcie ze strony bardziej doświadczonych i zamożnych organizacji. Takim osiągnięciem może pochwalić się koreańskie Griffin, które zostało pozyskane przez STILL8, czyli organizację, która pod swoimi skrzydłami ma między innymi złożony z kilku dywizji teamKONGDOO.


Jak informuje reporter FOMOS, Kim „kenzi” Yong-woo, Griffin będzie występować w LCK pod dotychczas znaną nazwą. Do niedawna podopieczni STILL8 z KONGDOO Monster byli jednym z uczestników Challengers Korea, jednak w poniedziałek miejsce KDM zostało wykupione przez Brion Company.

teamKONGDOO posiada dwa zespoły z PlayerUnknown’s Battlegrounds (Reddot i Ghilliesuit), Overwatcha (Panthera) oraz Fortnite’a (Husk). Co ciekawe, wszystkie te formacje oprócz członu KONGDOO w nazwie mają też podobne logo różniące się tylko kolorystyką. Wyjątkiem na razie jest Griffin, lecz nie ma pewności, że i w drużynie z LCK nie dojdzie do zmian w wizerunku.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Splyce Nisqy

Nisqy następcą Jensena w Cloud9?

Przedwczoraj informowaliśmy o tym, że trwająca ponad trzy lata przygoda Jensena z Cloud9 dobiegła końca. Wszystko wskazuje jednak na to, że organizacj...