Kolejna plotka transferowa znalazła potwierdzenie w rzeczywistości. I to nie byle jaka plotka, bo mało kto spodziewał się, że Paul "sOAZ" Boyer faktycznie opuści szeregi Fnatic. W roku 2019 francuskiego toplanera zobaczymy w Misfits Gaming, które jest blisko skompletowania składu na nadchodzący sezon LEC.

Dla fanów pomarańczowo-czarnych jest to z pewnością zmiana, do której będzie ciężko się przyzwyczaić. W końcu sOAZ reprezentował barwy Fnatic przez ponad cztery lata. Pod banderą tej organizacji Francuz trzykrotnie podnosił puchar EU LCS w geście triumfu. Co więcej, Misfits Gaming będzie dopiero trzecią formacją, dla której będzie grał sOAZ. Od rozpoczęcia EU LCS Boyer dotychczas bronił barw tylko wspomnianego już Fnatic oraz Origen.

To już czwarty zawodnik, który będzie stanowił skład Misfits. Oprócz Stevena "Hans samy" Liva pod banderą Królików w dalszym ciągu będziemy oglądać Nubara "Maxlore'a" Sarafiana. Nową twarz zobaczymy natomiast na środkowej linii – po roku gry w NA LCS do Europy powrócił Fabian "Febiven" Diepstraten.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej: