STS
Fnatic Motor Fortnite
fot. Twitter/Fnatic

Fnatic zakontraktowało nowego zawodnika Fortnite

Kolejna esportowa potęga postawiła następny krok w rozwoju profesjonalnej sceny Fortnite’a! Tym razem Fnatic znalazło partnera dla Christoffera „Jarla” Jensena, który należy do zespołu od lipca bieżącego roku. Dzięki temu sekcja battle royale pomarańczowo-czarnych liczy już czterech członków. Od dawna wiadomo, że Epic Games podczas rozmaitych turniejów kładzie nacisk na gry duo. W związku z […]

Kolejna esportowa potęga postawiła następny krok w rozwoju profesjonalnej sceny Fortnite’a! Tym razem Fnatic znalazło partnera dla Christoffera „Jarla” Jensena, który należy do zespołu od lipca bieżącego roku. Dzięki temu sekcja battle royale pomarańczowo-czarnych liczy już czterech członków.

Od dawna wiadomo, że Epic Games podczas rozmaitych turniejów kładzie nacisk na gry duo. W związku z tym Jarl nie będący w parze miał utrudnione zadanie w wielu zawodach. Dziś się to zmieniło, gdyż do Duńczyka dołączył pochodzący z Turcji Derman „Motor” Özdemir. Nowa dwójka swoje pierwsze mecze rozegra podczas Fortnite Winter Royale.

Nowy członek formacji w kilku słowach skomentował dołączenie do Fnatic: – Z przyjemnością ogłaszam, że podpisałem kontrakt z Fnatic, a moim nowym partnerem będzie Jarl. Nie mogę doczekać się rozpoczęcia tej niezwykłej przygody. Dziękuję Fnatic za tę niesamowitą okazję. Teraz jest czas by pokazać światu na co nas stać! – wyznał Motor.

Po dołączeniu Turka skład dywizji Fornite’a we Fnatic prezentuje się następująco:

  • Giorgio „POW3R” Calandrelli
  • Erikas „ErycTriceps” Vaitkevicius
  • Christoffer „Jarl” Jensen
  • Derman „Motor” Özdemir
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Movistar Riders z awansem na WESG 2018

Dzisiaj poznaliśmy czternastego uczestnika finałów World Electronic Sports Games 2018. W decydującym meczu eliminacji obejmujących środkową Europę i P...