STS
Huni
fot. Riot Games

ESPN: Huni zasili szeregi Clutch Gaming

Nie milkną pogłoski ujawniające kolejne potencjalne transfery na profesjonalnej scenie LoL-a. Tym razem głównym obiektem doniesień ESPN Esports stał się dwukrotny mistrz Europy i finalista Worlds 2017 – Heo „Huni” Seung-hoon. Według informacji przekazanych przez amerykański serwis Koreańczyk podczas sezonu 2019 NA LCS będzie reprezentował barwy Clutch Gaming.

Patrząc z przymrużeniem oka, to zmiana drużyny przez Huniego nie powinna nikogo dziwić. W końcu w każdej przerwie międzysezonowej od 2015 roku toplaner z Korei Południowej decyduje się na zmianę otoczenia. Od Fnatic, z którym dwa razy wygrywał w finale EU LCS i dotarł do półfinału Worlds 2015, przez Immortals i SK telecom T1, na Echo Fox kończąc – przynajmniej dopóki nie potwierdzą się powyższe doniesienia.

Pozostaje tylko pytanie, co dalej z Colinem „Solo” Earnestem. Kontrakt Amerykanina z Clutch Gaming obowiązuje do 2019 roku, więc jeśli plotki dotyczące Huniego w CG znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości może to oznaczać albo minimum sześcioosobowy skład, albo rozstanie z Solo. Kolejnym problemem włodarzy Clutch Gaming jest wakat na pozycji midlanera, od kiedy Fabian „Febiven” Diepstraten postanowił dołączyć do Misfits Gaming.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fnatic Motor Fortnite

Fnatic zakontraktowało nowego zawodnika Fortnite

Kolejna esportowa potęga postawiła następny krok w rozwoju profesjonalnej sceny Fortnite'a! Tym razem Fnatic znalazło partnera dla Christoffera "Jarla...