Illuminar Gaming
fot. ESL

Shlatan zmienia barwy klubowe. Dżungler zasili szeregi R-SIXTEAMU

Nie tylko uczestnicy najbardziej prestiżowych lig LoL-a dokonują roszad w składzie. Do transferu doszło również między dwiema drużynami na polskim podwórku. W centrum uwagi znalazł się Lucjan „Shlatan” Ahmad, który zmienił barwy Illuminar Gaming na R-SIXTEAMU.

Szeregi iHG Shlatan zasilił w sierpniu tego roku, tuż przed startem 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Oprócz ESL MP Ahmad miał okazję wystąpić pod banderą Illuminar podczas drugiej edycji European Masters. Niestety, tym razem iHG zakończyło swoją przygodę z EU Masters już w fazie grupowej. Shlatan jednak miał okazję podnieść puchar w geście triumfu na rodzimej scenie – Illuminar Gaming obroniło bowiem tytuł ESL Mistrza Polski.

Ostatecznie jednak to nie Shlatanowi było dane wziąć udziału w większości meczów w Ultralidze i Polskiej Lidze Esportowej. Na początku listopada miejsce Ahmada w głównym składzie zajął Marcin „Behave” Pawlak, a Shlatan został przeniesiony na ławkę rezerwowych. Jak się okazało – nie na długo.

Nowy zespół Ahmada już jutro rozpocznie walkę o dwa ostatnie miejsca w play-offach Ultraligi. Po pierwszym etapie zmagań R-SIXTEAM zamknął tabelę, przegrywając tie-break z Valkirią Esports. Podopieczni Michała „Avahira” Kudlińskiego w meczu o pierwsze punkty w grupie spadkowej podejmą właśnie zespół pod przewodnictwem Roberta „seereesa” Bilskiego.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
MIBR fer

fer nie wystąpi na BLAST Pro Series Lisbon

Podczas odbywającego się w sierpniu turnieju ZOTAC Cup Masters 2018 Fernando "fer" Alvarenga ogłosił, że pod koniec roku przejdzie kolejną operację w...