STS
V1per
fot. Riot Games

V1per nowym toplanerem FlyQuest

Po roku spędzonym w Team Liquid Academy Omran „V1per” Shoura od teraz będzie występował w składzie drużyny z NA LCS. Nie będzie nią jednak TL, a FlyQuest. Dzisiaj były już pracodawca ogłosił transfer Kanadyjczyka do FQ, gdzie będzie figurował jako członek podstawowej piątki.

Mimo bardzo udanej fazy zasadniczej podczas obu splitów NA Academy League, TLA nie dawało sobie rady w play-offach. Już w półfinałach V1per i kompani musieli uznać wyższość Echo Fox Academy i CLG Academy odpowiednio podczas rundy wiosennej i letniej. I choć nie udało się odnieść sukcesu drużynowego, to właśnie Shoura był rezerwowym Teamu Liquid na Worlds 2018. Co prawda nie wywalczył wówczas miejsca w składzie, ale z pewnością zdobył niezbędne doświadczenie.

We FlyQuest V1per zastąpi Lee „Flame’a” Ho-jonga, który wczoraj oficjalnie rozstał się z dotychczasowym klubem. Oprócz koreańskiego toplanera z FQ pożegnali się również Jang „Keane” Lae-young oraz William „Meteos” Hartman. Na chwilę obecną znamy czterech z pięciu zawodników FlyQuest na nadchodzący sezon NA LCS, bowiem nieobsadzona pozostaje jedynie pozycja midlanera.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Selfie

Selfie bez drużyny na LEC 2019

Kolejne przykre wieści dotyczące Polaków grających na najwyższym szczeblu League of Legends. Oprócz Oskara "Vandera" Bogdana w najbardziej prestiżowyc...