fot. ESL

Gracze STS: Polacy nie będą faworytami inauguracyjnych spotkań SuperNova CS:GO Malta

W trakcie minionych jedenastu miesięcy mieliśmy zaskakująco wiele okazji, by oglądać na międzynarodowych lanach po kilka formacji z Polski jednocześnie. Taka szansa nadarzy się też w drugiej połowie trwającego tygodnia, bo wtedy startuje SuperNova CS:GO Malta 2018, w którym udział wezmą Virtus.pro oraz Team Kinguin. Jednakże Gracze STS nie wierzą w udaną inaugurację w wykonaniu rodzimych formacji, uznając za faworytów ich czwartkowych rywali.

Jako pierwsi na serwerze pojawią się Virtusi, którzy po niedawnej przebudowie starają się powrócić na właściwe tory. Czy uda się to na Malcie? Trudno powiedzieć, ale na pewno będzie o to trudno, bo Polacy od razu zostają rzuceni na głęboką wodę – ich rywalem będzie bowiem trzecia aktualnie ekipa rankingu HLTV, czyli Team Liquid. Podopieczni Wiltona „zewsa” Prado wielokrotnie kończyli tegoroczne zmagania na podium, ale mimo to aż 40% graczy STS uważa, że Virtus.pro stać będzie na niespodziankę i pokuszenie się o zwycięstwo.

O wiele mniej przychylnym okiem Gracze STS patrzą na Team Kinguin, któremu dają zaledwie 18% szans na korzystny rezultat. Ale trudno się dziwić, bo Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka będą musieli stanąć naprzeciwko NRG Esports, czyli jednego z większych wygranych 2018 roku. Jeszcze w roku ubiegłym drużyna wywodząca się z Ameryki Północnej raczej nie liczyła się na międzynarodowych salonach, teraz zaś stała się jednym z ważniejszych przedstawicieli amerykańskiej sceny.

SuperNova CS:GO Malta 2018 potrwa od 29 listopada do 2 grudnia, a w jego ramach będzie można wygrać w sumie 150 tysięcy dolarów. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Meteos

Meteos znów zagra w NA LCS. Dżungler przywdzieje barwy OpTic Gaming

Zaledwie dwa dni temu William "Meteos" Hartman oficjalnie pożegnał się z FlyQuest, a już dziś dowiedzieliśmy się czyje barwy będzie reprezentował w na...