fot. Riot Games

Kramer i Ian dołączają do LGD Gaming

Nie tylko drużyny z zachodu zbroją się przed rozpoczynającą się za już kilka tygodni walką o tytuły na profesjonalnej scenie League of Legends. Wczorajszego wieczora LGD Gaming poinformowało, że do zespołu dołączy dwóch koreańskich zawodników – Ha „Kramer” Jong-hun oraz An „Ian” Jun-hyeong.

Obaj gracze wywodzą się z rodzimej ligi, League Champions Korea. I choć żaden z nich nigdy nie zdobył tytułu mistrzowskiego, to zebrane doświadczenie na pewno pomoże podczas przygody z LGD. Przez ostatni rok Kramerowi udało się zdobyć drugie miejsce podczas wiosennego splitu LCK, a także wyjechać na tegoroczne Mistrzostwa Świata, gdzie po wyjściu z grupy wraz z Afreeca Freecs musiał uznać wyższość Cloud9 podczas play-offów. Trzy lata wcześniej zaliczył debiut na tym turnieju, grając w barwach Flash Wolves.

Ian natomiast nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do udanych. Po przenosinach do MVP tylko raz udało mu się znaleźć wraz z zespołem pośród czwórki najlepszych drużyn LCK, lecz po bardzo słabym sezonie i przegranej z Team BattleComics, jego ekipa spadła z jednej z najlepszych lig na świecie, co najpiewniej skłoniło Koreańczyka do zmiany otoczenia.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

fot. Riot Games
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwa spotkania Wisły Płock na zakończenie fazy grupowej PLE

Przyszedł czas na zwieńczenie fazy grupowej Polskiej Ligi Esportowej. Po sześciu tygodniach zmagań na czele tabeli znajduje się nie kto inny jak Illum...