Team Secret
fot. ESL/Bart Oerbekke

Team Secret kwalifikuje się na The Chongqing Major

Kolejny sukces Michała „Nishy” Jankowskiego i jego Teamu Secret. Zespół naszego rodaka pokonał The Final Tribe w dzisiejszym półfinale drabinki wygranych europejskich eliminacji. Tym samym Nisha i spółka mogą być spokojni o miejsce na The Chongqing Major, czyli drugim Majorze w tym sezonie Dota Pro Circuit.

W przeciągu wszystkich dotychczasowych meczów w zamkniętych kwalifikacjach Team Secret tylko raz oglądał eksplozję swojego Starożytnego. W drugim starciu serii Bo3 z Hippomaniacs formacja polskiego prowadzącego dała sobie wydrzeć zwycięstwo z rąk i po 39 minutach uległa swoim rywalom. Była to jednak jedyna bitwa, w którym oglądaliśmy porażkę Secret. Po zwycięstwie w trzeciej potyczce drużyna Nishy pokonała Alliance w meczu wygranych grupy B, a dzisiaj przypieczętowała awans na Majora.

Razem z Teamem Secret Europę na Majorze rozgrywanym w Chongqing reprezentować będzie również Team Liquid. Formacja Amera „Miracle’a” Al-Barkawiego w rozgrywanym równolegle drugim półfinale pokonała Alliance 2:0 i tym razem może być spokojna o udział na Majorze. To będą pierwsze punkty DPC, jakie Liquid zapisze na swoim koncie w tym sezonie.

Do tego grona dołączy również zwycięzca półfinału drabinki przegranych, w którym zmierzą się The Final Tribe i Alliance. Pokonany ostatnią szansę na wyjazd do Chongqing będzie miał tylko przez The Bucharest Minor. Wygrany natomiast powalczy z przegranym meczu Secret z Liquid w walce o drugi seed Europy. Wszystkie trzy pozostałe mecze zamkniętych kwalifikacji zostaną rozegrane jutro.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Hauntzer

Hauntzer nowym zawodnikiem Golden Guardians

Nie tak dawno temu Team SoloMid poinformował o dołączeniu do składu Sergena "Broken Blade'a" Çelika, a dziś już wiemy, że dotychczasowy gracz górnej a...

>