fot. DreamHack

Rusza ostatni w tym roku turniej z serii DreamHack Open, zagrają m.in. G2 i OpTic

Team Vitality, Space Soldiers, North, Team Kinguin i The Imperial – co łączy te drużyny? Wszystkie one wygrały co najmniej jeden tegoroczny turniej z serii DreamHack Open, a już w niedzielę dołączy do nich kolejny zespół. A wszystko dlatego, że dziś w szwedzkim mieście Jönköping rozpoczyna się DH Open Winter 2018.

I trudno nie zauważyć, że na północy Europy pojawi się kilka naprawdę interesujących drużyn. Największą uwagę przyciągać będzie oczywiście G2 Esports, dla którego będzie to debiut w nowym składzie. Naprzeciwko Francuzów stanie mające ogromne ambicje ENCE eSports, które od momentu sformowania w kwietniu tego roku sukcesywnie poprawia swoją pozycję na światowej scenie. W akcji zobaczymy również compLexity Gaming i OpTic Gaming, czyli uczestników letniego Majora, którzy rywalizować będą odpowiednio z x6tence Galaxy i Bravado Gaming, czyli drużynami, których nie nazwalibyśmy zbyt częstymi bywalcami międzynarodowych imprez. A przecież po drodze czeka na nas także starcie rewelacji Intel Extreme Masters Chicago, Teamu LDLC.com z triumfatorami TOYOTA Master Bangkok 2018 z Heroic.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

30 listopada
12:00 compLexity Gaming vs x6tence Galaxy BO1
13:30 OpTic Gaming vs Bravado Gaming BO1
15:00 Team LDLC.com vs Heroic BO1
16:30 ENCE eSports vs G2 Esports BO1
18:00 mecz wygranych grupy A BO1
19:30 mecz wygranych grupy B BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat DreamHack Open Winter 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pojedynek Virtus.pro i Kinguin zainauguruje drugi dzień SuperNova Malta

Polscy fani na pewno nie tak wyobrażali sobie początek SuperNova CS:GO Malta 2018. Choć na europejską wyspę przyjechały aż dwie rodzime formacje, to ż...