fot. PACT

Dziś pierwszy mecz PACT podczas DreamHack Winter 2018

Krótko po zdobyciu tytułu mistrza Polski przed PACT kolejne wyzwanie – polska formacja już dziś wystartuje bowiem w turnieju Rainbow Six: Siege rozgrywanym w ramach DreamHack Winter 2018. A trzeba przyznać, że w Szwecji o sukces łatwo nie będzie, gdyż na imprezie pojawiło się również kilku przedstawicieli światowej czołówki.

Oskar „Magic” Skowronek i spółka swoją przygodę z Jönköping rozpoczną jednak od spotkania z LeStream Esport, czyli zawodnikami, którzy jeszcze do niedawna reprezentowali barwy Millenium i to właśnie wraz z tą organizacją stanęli na najniższym stopniu podium DreamHack Montreal 2018. Ponadto dwóch członków zespołu, tj. Valentin „risze” Liradelfo i Théophile „Hicks” Dupont, pochwalić się może dotarciem do ćwierćfinału Six Major Paris 2018. Co ciekawe, w tej samej grupie, co Polacy, znalazły się także Spacestation Gaming oraz… szkolna drużyna CS:GO pod nazwą Minigolfgutta, o której więcej pisaliśmy tutaj.

Na szwedzkiej ziemi nie brakło również najlepszej obecnie ekipy świata, G2 Esports. Od momentu przejścia pod skrzydła hiszpańskiej organizacji Niclas „Pengu” Mouritzen wraz z kolegami mogli już świętować triumfy podczas wspomnianego Six Major Paris oraz lanowych finałów ósmego sezonu Pro Ligi i wydaje się, że również tym razem powinni sięgnąć po mistrzowską paterę. Przeszkodzić im w tym spróbują takie zespoły, jak PENTA Sports czy Team Liquid, ale w ogólnym rozrachunku trudno oczekiwać, by znalazł się ktoś, kto powstrzyma międzynarodowy skład przed zgarnięciem nagrody głównej w wysokości 25 tysięcy dolarów.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

30 listopada
13:00 PENTA Sports vs NYYRIKKI Esports BO3
13:00 Team Empire vs MnM Gaming BO3
16:25 LeStream Esport vs PACT BO3
16:25 Chaos Esports Club vs ENCE eSports BO3
19:50 Mock-it Esports vs ÄPÖL BO3
19:50 Spacestation Gaming vs Minigolfgutta BO3
19:50 Team Liquid vs Trust Gaming BO3

Wybrane mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału Rainbow Six na Twitchu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Hobbit: Dołączyłem do HellRaisers, gdyż był tam ANGE1

Wczorajszy mecz z Gambit Esports w ramach SuperNova CS:GO Malta 2018 był spotkaniem szczególnym dla Abaya "Hobbita" Khasenova. Wszak Kazach oficjalnie...