STS
Rush
fot. Riot Games

Fenix wraca do Echo Fox. Rush nowym dżunglerem zespołu

Echo Fox długo trzymało swoich fanów w niepewności, ale w końcu ujawniło kto uzupełni skład na przyszły sezon NA LCS. Dzisiejszej nocy na oficjalnym twitterze organizacji pojawiła się informacja o tym, że do zespołu wróci Kim „Fenix” Jae-hun, a pozycję dżunglera obejmie występujący do niedawna w barwach KT Rolster, Lee „Rush” Yoon-jae. https://twitter.com/echofoxgg/status/1068689910490574848 Powrót Fenixa […]

Echo Fox długo trzymało swoich fanów w niepewności, ale w końcu ujawniło kto uzupełni skład na przyszły sezon NA LCS. Dzisiejszej nocy na oficjalnym twitterze organizacji pojawiła się informacja o tym, że do zespołu wróci Kim „Fenix” Jae-hun, a pozycję dżunglera obejmie występujący do niedawna w barwach KT Rolster, Lee „Rush” Yoon-jae.

https://twitter.com/echofoxgg/status/1068689910490574848

Powrót Fenixa do drużyny Ricka Foxa może wywoływać nieco kontrowersji. Koreańczyk został odsunięty od składu Echo Fox pod koniec lipca bieżącego roku, kiedy włodarze zdecydowali się pozwolić Tannerowi „Damonte” Damonte grać pierwsze skrzypce na środkowej alejce. Mimo wszystko Fenix nie został po prostu przesunięty na ławkę rezerwowych, lecz jak sam przyznawał w usuniętych już tweetach, organizacja poinformowała go bez żadnego wcześniejszego uprzedzenia, że rozwiązuje z nim kontrakt. Podczas swojej trwającej kilka miesięcy przygody w barwach Echo Fox Fenix zdołał wywalczyć trzecie miejsce w play-offach wiosennej odsłony NA LCS 2018. Z kolei w letniej rundzie midlaner rozegrał tylko sześć spotkań, a następnie musiał pożegnać się z ekipą.

Rush cały zakończony niedawno sezon 2019 spędził w Korei Południowej, występując w trykocie KT Rolster. Yoon-jae był jednak jedynie tłem dla Go „Score’a” Dong-bina, bowiem przez cały rok rozegrał zaledwie dziesięć oficjalnych spotkań w LCK. Mimo wszystko możliwość trenowania z tak utytułowanymi zawodnikami oraz sztabem szkoleniowym KT Rolster z pewnością przyczyniły się do rozwoju Rusha, który po dwóch i pół roku powraca do rywalizacji w Ameryce Północnej. Tym razem Koreańczyk najprawdopodobniej będzie miał pewne miejsce w wyjściowej piątce, gdyż nadal nie wiemy jakie organizacja ma plany wobec zakontraktowanego do końca sezonu 2019 Joshuy „Dardocha” Hartnetta.

Aktualny skład Echo Fox prezentuje się następująco:

Colin „Solo” Earnest
Lee „Rush” Yoon-jae
Kim „Fenix” Jae-hun
Apollo „Apollo” Price
Nickolas „Hakuho” Surgent
Kim „SSONG” Sang-soo

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

fot. Riot Games
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pikawa i phaze odpadają z DreamHack Winter 2018, Av3k gra dalej

Pierwszy dzień zmagań w turnieju Quake Champions rozgrywanym podczas DreamHack Winter 2018 za nami. Dodajmy, że dla Polaków był to dzień dość pechowy,...