fot. DreamHack/Adela Sznajder

Drugi dzień DH Open Winter przed nami, G2 i compLexity nadal niepewne awansu

Już pierwszy dzień DreamHack Open Winter 2018 przyniósł nam sporo niespodzianek, a kilku faworytów nadal nie może być pewne awansu. Dziś jednak przed nimi kolejna szansa na zapewnienie sobie promocji, bowiem to właśnie dziś zapadną ostateczne rozstrzygnięcia fazy grupowej szwedzkich zawodów.

Najbliżej upragnionego miejsca w play-offach są compLexity Gaming i G2 Esports, które do zajęcia premiowanej lokaty potrzebują zaledwie jednej wygranej. Chociaż to i tak marne pocieszenie, bo wiele osób zakładało, że zarówno amerykańska, jak i francuska formacja dziś będą odpoczywać jako liderzy swoich grup. Stało się inaczej, a porażki odpowiednio z Heroic i Bravado Gaming sprawiły, że nic jeszcze nie jest pewne. Teraz coL i G2 pozostaje czekać na rywali, którzy wyłonieni zostaną spośród par przegranych. A tam rywalizować będą m.in. rewelacja IEM Chicago, Team LDLC.com, czy też uczestnicy ostatniego Majora z OpTic Gaming.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

1 grudnia
10:00 x6tence Galaxy vs Team LDLC.com BO3
13:00 OpTic Gaming vs ENCE eSports BO3
16:00 compLexity Gaming vs x6tence/LDLC BO3
19:00 G2 Esports vs OpTic/ENCE BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat DreamHack Open Winter 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Bravado i Heroic w półfinałach DH Open Winter

Wczoraj wieczorem poznaliśmy pierwsze rozstrzygnięcia DreamHack Open Winter 2018. Do półfinałów szwedzkich rozgrywek awansowały Heroic i, uwaga, Brava...

>