fot. StarLadder

NRG czy Liquid? Dziś poznamy zwycięzcę SuperNova CS:GO Malta 2018

Przed nami ostatni już dzień SuperNova CS:GO Malta 2018. W gronie uczestników pozostały cztery formacje, ale tylko dwie z nich powalczą o końcowy triumf w wielkim finale. Pozostała dwójka natomiast będzie rywalizować między sobą o najniższy stopień podium.

Niedzielę po godzinie 16:00 rozpocznie właśnie mecz o 3. miejsce, w którym naprzeciwko siebie staną HellRaisers i BIG. Co ciekawe, na Malcie będzie to dopiero pierwsze bezpośrednie spotkanie obu tych drużyn, chociaż podczas fazy grupowej znalazły się w tym samym zbiorze. Los sprawił jednak, że dopiero teraz będą one mogły zmierzyć się ze sobą. Za minimalnego faworyta możemy w teorii uznać podopiecznych niemieckiej organizacji, którzy dwa miesiące temu rozgromili HR w ESL Pro League aż 16:2. Należy też pamiętać, że w zespole prowadzonym przez Ivana „Johntę” Shevcova debiutanckiego lana zalicza pozyskany niedawno Abay „Hobbit” Khasenov, który nie prezentuje jeszcze najwyższej formy.

Kilka godzin później czeka na nas danie dnia, czyli wielki finał. Dodajmy, że finał amerykański, gdyż znalazły się w nim dwa zespoły zza oceanu – Team Liquid oraz NRG Esports, odpowiednio trzecia i ósma drużyna rankingu HLTV. Obie one mają za sobą fantastyczny rok, w trakcie którego zanotowały kilka mniej lub bardziej znaczących sukcesów. SuperNova CS:GO będzie jedną z ostatnich okazji, by jeszcze ten dotychczasowy bilans poprawić i wydaje się, że większe szanse na to ma właśnie Liquid. Podopiecznych Wiltona „zewsa” Prado prześladuje przecież klątwa drugiego miejsca, które w ostatnich miesiącach zajmowali aż sześciokrotnie. Czas więc wreszcie na najwyższą lokatę.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

2 grudnia

Mecz o 3. miejsce

16:30 HellRaisers vs BIG BO3

Wielki finał

20:00 NRG Esports vs Team Liquid BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można za pośrednictwem oficjalnego kanału Quickfire na Twitchu. Po więcej informacji na temat SuperNova CS:GO Malta 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DH Open: Bravado Gaming vs x6tence Galaxy – statystyki graczy

Poznaliśmy pierwszego finalistę DreamHack Open Winter 2018. Okazało się nim Bravado Gaming, które w niedzielnym półfinale okazało się lepsze od innego...

>