BIG
fot. Quickfire/Jak Howard

BIG zajmuje trzecie miejsce podczas SuperNova Malta 2018. HellRaisers poza podium

HellRaisers po porażce z BIG znalazło się poza podium SuperNova Malta 2018! Niemiecko-brytyjska ekipa po ciężkiej walce na trzech mapach zdołała wywalczyć trzecie miejsce i tym samym dostanie ponad dwa razy więcej pieniędzy niż jej rywale.

HellRaisers
1 : 2 BIG

(SuperNova Malta – mecz o 3. miejsce)
9 7 Train 8 16
2 8
16 11 Inferno 4 4
5 0
11 7 Overpass 8 16
4 8

Na początku pojedynku na Trainie HellRaisers wygrało pistoletówkę i cztery następne rundy. Po chwili jednak BIG rozpoczęło kontratak, w wyniku którego nie dość że odrobiło wszystkie straty to wyszło również na jednopunktowe prowadzenie. Po zamianie stron Özgür „woxic” Eker i spółka nie zdołali już zatrzymać rozpędzonych rywali i przegrali na pierwszej mapie wynikiem 9:16.

Na Inferno byliśmy świadkami całkowitej kontroli gry przez HellRaisers. Drużyna Kirilla „ANGE1” Karasiowa pozwoliła przeciwnikom na zdobycie tylko czterech oczek w pierwszej części starcia, a po zamianie stron już bez żadnych przeszkód domknęła mecz na drugiej mapie wynikiem 16:4.

Na decydującym Overpassie walka była początkowo wyrównana. Po pierwszych rundach zgarniętych przez HR, BIG rozpoczęło kontratak i doprowadziło szybko do remisu 7:7. Po chwili niemiecko-brytyjska ekipa dodała na swoje konto jeszcze jeden punkt, dzięki czemu to ona prowadziła przed zamianą stron. Druga połówka spotkania rozpoczęła się od wygranej HellRaisers w pistoletówce, ale mimo usilnych starań zespół woxica nie zdołał zatrzymać rywali, którzy wkrótce zatriumfowali na trzeciej mapie 16:11.

To nie koniec dzisiejszych zmagań w ramach SuperNova CS:GO Malta. Już za kilkanaście minut rozpocznie się wielki finał imprezy, w którym Team Liquid zmierzy się z NRG Esports. Anglojęzyczna transmisja z maltańskiego wydarzenia dostępna jest na oficjalnym kanale Quickfire na Twitchu. Po więcej szczegółowych informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Profit

Profit ostatnim członkiem składu Rogue na LEC 2019

Dzisiaj poznaliśmy ostateczny wygląd składu jednego z nowych uczestników LEC 2019, czyli Rogue. Póki co jedynym wakatem była górna aleja, jednak dzisi...

>