fot. Quickfire/Jak Howard

NAF zdobywa tytuł MVP SuperNova CS:GO Malta 2018

Po wielu próbach Team Liquid wzniósł wreszcie w górę mistrzowskie trofeum. Północnoamerykańska formacja okazała się bowiem najlepsza podczas zakończonego w niedzielę SuperNova CS:GO Malta 2018, zaś jednym z głównych ojców tego sukcesu uznano Keitha „NAFA” Markovica, który otrzymał od serwisu HLTV tytuł MVP całej imprezy.

Kanadyjczyk od momentu swojego transferu do Liquid stał się wiodącą postacią drużyny. Widać to było także w St. Julian’s, gdzie, poza jedną mapą fazy grupowej, 21-latek raz po raz notował najlepsze statystyki. To właśnie on w dużej mierze przyczynił się do gładkich zwycięstw nad Virtus.pro i BIG, a w wielkim finale zawodów ustrzelił w sumie aż 42 fragi, ginąc przy tym zaledwie 20 razy. Nic więc dziwnego, że to właśnie on na przestrzeni wszystkich czterech dni zmagań wypracował sobie drugi najlepszy rating ma Malcie – lepszym wynikiem pochwalić się może tylko Johannes „tabseN” Wodarz, ale on odpadł już w półfinale.

Dla NAFA jest to drugie tego typu wyróżnienie w tym roku – jeszcze w lutym otrzymał on bowiem nagrodę dla najbardziej wartościowego zawodnika cs_summit 2. Ponadto w ubiegłym roku nagrodzono go także tytułem MVP StarLadder i-League Shanghai Invitational 2017.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
NAF

SuperNova Malta: NRG Esports vs Team Liquid – statystyki graczy

Wielki finał SuperNova CS:GO Malta 2018 już za nami. Po bardzo pewnym zwycięstwie na Overpassie i widowiskowym comebacku  na Inferno po wygraną sięgną...

>