STS
https://twitter.com/OpTicLoL

BIG i Dhokla pozostają w OpTic

Dzisiaj na swoim twitterze OpTic Gaming ogłosiło, iż Terry „BIG” Chuong oraz Niship „Dhokla” Doshi pozostaną w ich składzie na przyszły rok. Mimo że 2018 nie był zbyt udanym rokiem dla amerykańskiej organizacji, zarząd postanowił kontynuować współpracę. Top ✅ Support ✅ Happy to welcome back Terry „BIG” Chuong & Niship „Dhokla” Doshi to the 2019 […]

Dzisiaj na swoim twitterze OpTic Gaming ogłosiło, iż Terry „BIG” Chuong oraz Niship „Dhokla” Doshi pozostaną w ich składzie na przyszły rok. Mimo że 2018 nie był zbyt udanym rokiem dla amerykańskiej organizacji, zarząd postanowił kontynuować współpracę.

Nie do końca jesteśmy w stanie stwierdzić, dlaczego w treści wpisu znajduje się wyrażenie „welcome back”, skoro gracze byli związani kontraktem do 2019 roku. Nie zmienia to jednak faktu, że zostaliśmy zapewnieni o kontynuacji współpracy graczy oraz organizacji.

Ubiegłe dwa sezony były pierwszymi w historii OpTic w NA LCS. Organizacja dostała się do systemu franczyzowego na rok 2018. Wyżej wspomniana dwójka dołączyła do formacji dopiero po bardzo nieudanym wiosennym splicie, który został zakończony na dziewiątej pozycji. Co prawda, wyniki lekko się poprawiły, jednak nadal nie były zadowalające. Siódme miejsce zadecydowało o tym, że OpTic musiało zakończyć swoje zmagania na obecny rok.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

100 influencerów znów stanie w szranki w Wielkiej Bitwie Streamerów w Fortnite'a!

Siódmy sezon Fortnite'a już za pasem, a w ramach jego promocji Gameset postanowiło zorganizować drugą edycję Wielkiej Bitwy Streamerów. W wydarzeniu k...