fot. ESL/Bart Oerbekke

Znamy wszystkich uczestników eliminacji do ESL One Katowice

Na liście uczestników ESL One Katowice 2019 pozostały już tylko cztery wolne miejsca. Zostaną one wypełnione przez ekipy, które okażą się najlepsze w grudniowych eliminacjach do polskiego turnieju. Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące zamkniętego etapu rozgrywek.

Regionalne kwalifikacje przeprowadzone zostaną w Europie, Chinach, Azji Południowo-Wschodniej oraz Ameryce Północnej. Jednego przedstawiciela każdego obwodu wyłoni drabinka podwójnej eliminacji z wszystkimi meczami oprócz finału rozgrywanymi w trybie BO3. W kluczowym starciu triumfator będzie musiał aż trzykrotnie pokonać swojego rywala, choć warto zaznaczyć, iż zwycięzca drabinki wygranych będzie przystępować do boju z przewagą jednej mapy.

W każdym regionie już jakiś czas temu zakończona została otwarta faza eliminacji, którą pomyślnie przebrnęły dwie ekipy. Dziś do grona kandydatów do występu w Katowicach dołączyły kolejne zespoły, które otrzymały bezpośrednie zaproszenia od organizatorów.

Tak prezentuje się lista uczestników zamkniętych eliminacji do ESL One Katowice 2019:

Europa i region CIS Chiny Azja Południowo-Wschodnia Ameryka Północna
Gambit Esports Royal Never Give Up Lotac test 123
Team Empire EHOME TNC Predator J.Storm
Team Spirit For The Dream Admiral compLexity Gaming
Vega Squadron Team Root Yoshimoto Detonator Team Team

ESL One Katowice 2019 odbędzie się między 19 i 24 lutego. Turniej ten tym razem nie będzie częścią Dota Pro Circuit, jednak w puli nagród i tak znajdzie się aż 300 tysięcy dolarów. Więcej informacji na temat polskiego wydarzenia znajdziecie na jego oficjalnej stronie internetowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Baraże o EPL: AGO Esports vs OpTic Gaming – statystyki graczy

Można mówić o pechu, kiedy przegrywa się mecz niewielką różnicą punktową, pozostawiając przy tym naprawdę dobre wrażenie. W zasadzie tak należałoby ok...