Drugie eliminacje do CS:GO OMEN by HP za nami

Znamy już połowę uczestników finałów CS:GO OMEN by HP. Drugie eliminacje wyłoniły kolejną czwórkę szczęśliwców, którym przyjdzie pod koniec miesiąca powalczyć o nagrody od OMEN by HP oraz NVIDII.

Wprawdzie tym razem w kwalifikacjach zabrakło tak rozpoznawalnych w polskim środowisku Counter-Strike’a graczy jak Janusz „Snax” Pogorzelski, ale oczywiście również nie brakło emocji. Awans do etapu finałowego spośród grona 25 zapisanych drużyn wywalczyły Check-Point Team, yeboieiinezombki, wroty.exe oraz  Aszynbecher.

Najbardziej rozpoznawalnym zespołem w tym gronie z pewnością jest Check-Point. Ekipa ta na co dzień występuje w rozgrywkach ESEA Main, ale i na polskiej scenie niejednokrotnie ucierała nosa faworytom. W trakcie omawianych eliminacji po drodze rozprawiła się między innymi z Dr Pepper Talent Academy. W zmaganiach wzięli udział także gracze GRIFFINS, czyli jedna z ostatnich polskich drużyn notowanych w rankingu HLTV. Niestety, jej przygoda zakończyła się już po pierwszym meczu.

Decydujące mecze CS:GO 5on5 OMEN by HP odbędą się 20-21 grudnia. W puli nagród znalazły się nagrody rzeczowe o wartości około 24 tysięcy złotych. Do przydzielenia na imprezie zostało jeszcze 8 miejsc. Najbliższa okazja do wywalczenia promocji nadarzy się 12 grudnia, bowiem wtedy odbędzie się trzecia odsłona kwalifikacji. Zapisów na te zmagania można dokonać w tym miejscu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy harmonogram pierwszej kolejki OWL – godziny przyjaźniejsze Europie

Od startu drugiego sezonu Overwatch League dzielą nas jeszcze dwa miesiące, ale już teraz organizatorzy rozgrywek postanowili podzielić się z nami ter...