fot. materiały prasowe

Kobiecy turniej w CS:GO zwycięzcą plebiscytu STS

Kobiecy turniej w CS:GO zwyciężył w plebiscycie organizowanym przez STS. W ramach tej akcji fani esportu decydowali, która z zakwalifikowanych do głosowania inicjatyw esportowych otrzyma finansowe wsparcie od bukmachera. Ponad połowę spośród wszystkich głosów zdobył kobiecy turniej w CS:GO organizowany w Poznaniu. Tym samym zwycięski projekt otrzyma od STS wsparcie w wysokości 9 000 zł, dzięki któremu możliwa będzie organizacja rozgrywek.

STS jest zaangażowany we wspieranie polskiego esportu i znany z akcji angażujących kibiców. Użytkownicy portalu STS.pl zadecydowali, że nasze wsparcie otrzyma organizowany w Poznaniu kobiecy turniej w CS:GO – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Kobiecy turniej w CS:GO został wybrany przez fanów esportu z całej Polski w plebiscycie organizowanym przez STS. Inicjatywa zdobyła aż 66% wszystkich głosów. Celem organizowanego w Poznaniu kobiecego turnieju CS’a jest aktywizacja kobiecej części sceny esportowej. Turniej jest kontynuacją projektu kobiecej akademii CS:GO zainicjowanej przez Sandrę „fridę” Wojnowską.

STS wspiera dalszy rozwoju i profesjonalizację rodzimego esportu. Za pośrednictwem  Fundacji Sport Twoją Szansą bukmacher w lutym br. udzielił wsparcie w wysokości 8 907 zł na organizację akademickiej ligi esportowej – Edu Esports League. W rozgrywkach wzięli udział reprezentanci uczelni wyższych z całego kraju, a zwycięski zespół zakwalifikował się do University Esports Masters i walczył o tytuł mistrza Europy.

STS jest oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej, topowych rozgrywek CS:GO w kraju. Bukmacher wspiera także Pawła „innocenta” Mocka – zawodnika CS:GO, który gra na scenie międzynarodowej. Ten kontrakt był pierwszym w Europie przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. STS zdecydował się także na wsparcie Damiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała także drużyną esportową Izako Boars. STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskim drużynami CS:GO.

W 2014 roku STS był pierwszym bukmacherem w Polsce, który wprowadził do oferty zakłady esportowe na dedykowanej stronie internetowej, a następnie zaczął udostępniać streamy wybranych rozgrywek. Bukmacher prowadzi również oddzielne kanały w mediach społecznościowych, poświęcone esportowi – Facebook i Twitter. Więcej informacji znajdą Państwo na www.sts.pl

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NRG wraca do domu! CeRq i spółka przegrywają z Ghost po wyrównanym spotkaniu

Lanowe finały ESL Pro League nie będą turniejem zbyt miło wspominanym przez graczy NRG Esports. Do zawodów przystąpili oni jako czwarty zespół Ameryki...

>