fot. Riot Games

Wiggily przeniesiony do głównego składu Counter Logic Gaming

Zaledwie parę dni temu Counter Logic Gaming pożegnało się ze swoim dotychczasowym dżunglerem, czyli Kimem „Reignoverem” Yeu-jinem, a już poznaliśmy jego następcę. Jak się okazuje miejsce Koreańczyka w głównym składzie przejmie zawodnik, który do niedawna występował w akademii CLG. Mowa tutaj oczywiście o Raymondzie „Wiggilym” Griffinie, dla którego będzie to pierwszy sezon w NA LCS.

Wiggily do tej pory zaliczył tylko dwa występy w najwyższej klasie rozgrywkowej Ameryki Północnej, w ostatnich dwóch spotkaniach letniej odsłony NA LCS 2018. Griffin zaprezentował się wówczas nad wyraz dobrze, dzięki czemu jego ekipa, która i tak nie miała już szans na play-offy, w końcu przerwała swoją fatalną passę porażek i zgarnęła dwa zwycięstwa. Mimo że Wiggily nie ma doświadczenia w NA LCS, to z pewnością ma ogromny talent, co niejednokrotnie widzieliśmy zarówno w nieistniejącym już Challenger Series NA, jak i NA Academy League 2018.

Warto w tym miejscu zaznaczyć także, iż miejsce Wiggily’ego w drużynie akademii zajmie znany z występów w barwach FlyQuest oraz Teamu Liquid, Galen „Moon” Holgate. Oprócz tego CLG zdecydowało się rozłączyć fantastyczny duet, który tworzyli Osama „Auto” Alkhalaileh oraz Lee „Fill” Hyo-won. Od teraz u boku Auto oglądać będziemy Colina „Call Lina” Ting Hin Wonga, który otrzymał ofertę po rewelacyjnym występie w NA Scouting Grounds 2018.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Finały ESL Pro League wchodzą w fazę play-off, przed nami m.in. pojedynek Na`Vi i Liquid

Po trzech dniach zmagań poznaliśmy wreszcie czołową szóstkę lanowych finałów ESL Pro League Season 8. Ale na tym nie koniec – już dziś startują bowiem...

>